ROW 1964 Rybnik
0:4 (0:4)
Błękitni Stargard
Piątek 20.05.2016, 19:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • Runda 32

Błękitni gromią gospodarzy 4:0! Zawodnicy ze Stargardu zagrali dziś bardzo skutecznie. Niestety również w drugiej połowie rybniczanie byli tylko tłem dla rywali, nie potrafili strzelić nawet honorowej bramki.

84
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Fadecki, na boisku pojawia się Zdunek.

79
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Musiolik, na boisku pojawia się Dzierbicki.

77
    Żółtą kartkę otrzymuje Gładkowski (KS ROW 1964 Rybnik).

76
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Magnuski, na boisku pojawia się Kazimierowicz.

74
    Żółtą kartkę otrzymuje Gojny (KS ROW 1964 Rybnik).

66
    Świetnie po raz kolejny w polu karnym rywali znalazł się Musiolik, ale genialnie po raz kolejny broni Wróbel. Bramka dla gospodarzy wisi w powietrzu!

64
    Żółtą kartkę otrzymuje Nowak (KS ROW 1964 Rybnik).

62
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Okuszko, na boisku pojawia się Bednarski.

46
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Jary, na boisku pojawia się Płonka.

Po pierwszej połowie Błękitni prowadzą 4:0! Jak na razie na boisku obecna jest tylko jedna drużyna – goście, miejmy nadzieję, że po przerwie zagrają dla nas również gospodarze.

37
    Gol dla Błękitnych!
    Druga bramka WOJCIECHA FADECKIEGO, który dostaje dokładne podanie na 11. metr i celnym strzałem umieszcza piłkę w bramce strzeżonej przez Kajzera!

33
    Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi z boiska Slisz i Grolik, w ich miejsce Nowak i Broniewicz.

25
    Znakomite prostopadłe podanie do JAKUBA OKUSZKO, który zwodem mija pilnującego go obrońcę gości i z ostrego kąta pakuje piłkę do bramki Kazjera!

17
    WOJCIECH FADECKI popisuje się potężnym uderzeniem zza pola karnego, w samo okienko!

13
    Mamy bramkę dla gości! JAKUB OKUSZKO wykorzystał brak komunikacji pomiędzy Krotofilem i Kajzerem, zawodnik drużyny przyjezdnej pakuje piłkę do siatki z najbliższej odległości!