Warta S. – Broń 0:1 (poz.) | Legia II – Ursus 1:4 (koniec) | Pogoń Grodzisk Maz. – Polonia W. 1:2 (koniec)

40
    Sędzia nie wznowił gry z powodu warunków atmosferycznych. Mecz przerwany. (19:17:08)

40
    Mecz w Sieradzu został przerwany pół godziny temu i gra nie została wznowiona przez sędziego. Na dodatek nadal pada deszcz.

40
    Broń Radom prowadzi skromnie 1:0 z Wartą Sieradz. Sędzia zdecydował się przerwać grę z powodu niebezpiecznej burzy.

35
    Mecz rozgrywany w trudnych warunkach na nasiąkniętej, wręcz przesiąkniętej wodą murawie. Warta Sieradz zerwała się do odrabiania strat, ale trudno jest budować ataki.

27
    Gol dla Bronii!
    Strzelcem bramki KAMIL CZARNECKI.

Autor gola dobił do siatki uderzenie Nowosielskiego z dystansu. Czarnecki znalazł się tam gdzie być powinien i Broń wyszła na prowadzenie!

1

Warta Sieradz: Wlazłowski – Bartłoszewski, Nawrocki, Mitek, Sosnowski – P. Kobierski, Bogołębski – Szyc, Narożnik, Idzikowski – M. Kobierski.

Broń Radom: Młodziński – Jakubczyk, Więcek, Kupiec, Dobosz – Leśniewski, Sałek, Dziubiński, Bojek, Nowosielski – Czarnecki.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Gole: 27. Czarnecki