Wigry – Olimpia G. | 2:1 (koniec) | | | Sandecja – Rozwój | 1:0 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Bytovia | 5:1 (koniec) |
Miedź – Stomil | 1:0 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Chojniczanka | 1:0 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Dolcan | 3:0 (poz.) |
Arka – Chrobry | 1:1 (koniec) | | | Zagłębie S. – Zawisza | 2:1 (koniec) | | | GKS K. – Wisła Pł. | 2:1 (koniec) |
Czechy – Korea Płd. | 1:2 (koniec) | | | Szwecja – Walia | 3:0 (koniec) | | | Belgia – Norwegia | 3:2 (koniec) |
Serbia – Rosja | 1:1 (koniec) | | | Słowenia – Turcja | 0:1 (koniec) |
Kostaryka – Paragwaj | 0:0 (koniec) | | | Haiti – Peru | 0:1 (koniec) | | | Brazylia – Ekwador | 0:0 (koniec) |
Jamajka – Wenezuela | 0:1 (koniec) |
Mostki – Ślęza Wrocław | 3:2 (koniec) | | | Górnik W. – Zagłębie II | 1:0 (koniec) | | | Śląsk II – Karnin | 5:1 (koniec) |
Polonia/Stal – Gorzów Wlkp. | 0:3 (koniec) |
finał
Arka Gdynia
1:1
(0:1)
Chrobry Głogów
Bartłomiej Karasz
Gole:
85. Youssuff – 1. Szczepaniak
Sędziowie: Paweł Malec (Łódź)
Widownia:
Kartki: 59. Marcjanik (ARK) – 56. Gąsior (CHR), 59. Szczepaniak (CHR)
Spudłowany karny!:
Arka Gdynia:
Jałocha-Socha, Sobieraj, Marcjanik, Warcholak, Łukasiewicz (64.Kakoko-Sambea), Nalepa (46.Siemaszko), Formella, Marcus Da Silva, Szwoch, Sangoy (76.Youssuff)
Zmiany: Miszczuk, Wojowski,Tomasiewicz, Stolc
Trener:
Chrobry Głogów: Janicki- Ilków-Gołąb, Horoszkiewicz, Samiec, Hodowany, Kościelniak (67.B.Machaj), M,Machaj (74.Hudyma), Drewniak, Gąsior, Szczepaniak, Wojciechowski (86.Bednarski)
Zmiany: Szymański, Bednarski,Malinowski, Pisarczuk, Sędziak
Trener:
Zmiany: Miszczuk, Wojowski,Tomasiewicz, Stolc
Trener:
Chrobry Głogów: Janicki- Ilków-Gołąb, Horoszkiewicz, Samiec, Hodowany, Kościelniak (67.B.Machaj), M,Machaj (74.Hudyma), Drewniak, Gąsior, Szczepaniak, Wojciechowski (86.Bednarski)
Zmiany: Szymański, Bednarski,Malinowski, Pisarczuk, Sędziak
Trener:
Sędziowie: Paweł Malec (Łódź)
Widownia:
Arka odpoczywała przed tygodniem gdyż przyznano jej walkower za mecz z Dolcanem Ząbki który wycofał się z rozgrywek. Goście z kolei przegrali na własnym boisku z Zagłębiem Sosnowiec aż 1-3.
Arka Gdynia: Jałocha-Socha, Sobieraj, Marcjanik, Warcholak, Łukasiewicz, Nalepa, Formella, Marcus Da Silva, Szwoch, Sangoy
Rezerwowi: Miszczuk, Siemaszko, Youssuff, Kakoko-Sambea, Wojowski,Tomasiewicz, Stolc
Chrobry Głogów: Janicki- Ilków-Gołąb, Horoszkiewicz, Samiec, Hodowany, Kościelniak, M,Machaj, Drewniak, Gąsior, Szczepaniak, Wojciechowski
Rezerwowi: Szymański, Bednarski, Hudyma, B.Machaj, Malinowski, Pisarczuk, Sędziak
Sędziowie: Paweł Malec (Łódź).
Ależ początek akcja gośći uderzał Wojciechowski piłka przeszłą obok bramkarza i trafiła pod nogi ŁUKASZA SZCZEPANIAKA który z bliskiej odległości zdobywa bramkę.
W środku boiska piłkę wywalczył Siemaszko zagrał do Marcusa Da Silvy temu nie wyszedł strzał ale piłkę z kilku metrów do siatki wbija RASHID YOUSSUFF.