Losowanie 1 i 2 rundy LM i LE | (koniec) |
wydarzenie zakończone
Losowanie 1 i 2 rundy eliminacyjnej LM i LE
Jarosław Kowalski
I runda LM
FC Flora Tallin vs Lincoln Red Imps FC
The New Saints FC vs SP Tre Penne
Valletta FC vs B36 Tórshavn
FC Santa Coloma vs Alaszkert Erewań
II runda LM
Zrinjski Mostar vs Legia Warszawa
Karabach Agdam vs Football 1991 Dudelange
Hapoel Beer Szewa vs Sheriff Tiraspol
NK Olimpija Lublana vs FK AS Trencín
FC Salzburg vs FK Liepaja
FK Vardar Skopje vs GNK Dinamo Zagrzeb
New Saints/ Pennevs vs APOEL Nikozja
Łudogorec Razgrad vs FK Mladost Podgorica
Dinamo Tbilisi vs Santa Coloma/ Alaszkert
Żalgiris Wilno vs FK Astana
Skenderbeu Korce vs Ferencvarosi TC
BATE Borysów vs Seinajoen JK
Valletta/ Torshavn vs FK Crvena Zvezda Belgrad
Rosenborg BK vs IFK Norrkoping
Dundalk FC vs FH Hafnarfjordur
Flora Tallin/ Lincoln vs Celtic FC
Crusaders FC vs FC Kopenhaga
I runda LE
Shkendija vs Cracovia
Slavia Sofia vs Zagłębie Lubin
Midtjylland vs Suduva
FC Infonet vs Hearts
Stabaek vs Quay Nomads
Ventspils vs Vikingur
Linfield vs Cork City
Levadia Tallinn vs HB Torshavn
Atlantas vs HJK Helsinki
IFK Goteborg vs Llandudno
Saint Patrick's vs Jeunesse Esch
KR Reykjavík vs Glenavon
Shamrock Rovers vs RoPS Rovaniemi
Valur Reykjavík vs Broendby
Aberdeen vs Fola Esch
Nomme Kalju vs Trakai
Dinamo Mińsk vs Spartaks Jurmala
Breidablik vs Jelgava
NSI Runavík vs Szachtior Soligorsk
AIK Solna vs Bala Town
Differdange vs Cliftonville
Odds BK vs Mariehamn
Domżale vs Lusitans
Bokelj vs Vojvodina
AEK Larnaca vs SS Folgore
Dila Gori vs Shirak
Videoton vs Zaria Balti
La Fiorita vs Debrecen
Nefchi Baku vs Balzan FC
Qabala FK vs Samtredia
Banants vs Omonia Nikozja
Zimbru Kiszyniów vs Chikhura Sachkhere
Pjunik Erewań vs Europa
Maccabi Tel-Awiw vs ND Gorica
KS Teuta vs Kajrat Ałmaty
Partizani vs Slovan Bratyslawa
FK Kukesi vs Rudar Pljevlja
Beroe Stara Zagora vs Radnik Bijeljina
Siroki Brijeg vs Birkirkara FC
UE Santa Coloma vs Lokomotiva Zagrzeb
FC Vaduz vs FK Sileks Kratovo
FK Robotnicki vs FK Budućnost Podgorica
FC Spartak Trnava vs Hibernians FC
Kapaz vs Dacia Kiszyniów
Sloboda Tuzla vs Beitar Jerusalem
FK Cukaricki Belgrad vs Ordabasy Szymkent
VfB Admira Wacker vs Spartak Myjava
FC Aktobe vs WTK Budapeszt
II runda LE
Wyniki losowania II rundy LE:
Piast Gliwice vs Goteborg/ Llandudno
Partizan vs Slavia / Zagłębie Lubin
Nefchi/ Balzan vs Shkendija/ Cracovia
Sonderjyske vs Stromsgodset
Dila Gori/ Shirak vs Trnava/ Hibernians
Mińsk/ Jurmala vs St Patrick's/ Esch
Bokelj/ Vojvodina vs Stabaek/ Quay
Nomme/ Trakai vs Maccabi Hajfa
Hibernian vs Valur/ Broendby
NSI/ Szachtior vs Domżale/ Lusitans
Austria Wiedeń vs Kukesi/ Rudar
Aktobe/ WTK vs Qabala/ Samtredia
Beroe/ Radnik vs Atlantas/ HJK
Shamrock/ RoPS vs UE/ Lokomotiva
Grasshoper vs KR/ Glenavon
Midtjylland/ Suduva vs Vaduz/ Sileks
Zimbru/ Chikhura vs Osmanlispor
PAS Giannina vs Odds/ Mariehamn
Siroki/ Birkirkara vs Infonet/ Hearts
Admira/ Spartak vs Kapaz/ Dacia
Videoton/ Zaria vs FK/ Ordabasy
Aberdeen/ Fola vs Ventspils/ Vikingur
Differdange/ Cliftonville vs AEK/ Folgore
NK Maribor vs Lewski Sofia
BK Hacken vs Linfield/ Cork City
AIK Solna/ Bala Town vs Pjunik/ Europa
KS Teuta/ Kajrat vs Maccabi/ ND Gorica
Levadia/ HB Torshavn vs Slavia Praga
Partizani/ Slovan vs Breidablik/ Jelgava
La Fiorita/ Debrecen vs Torpedo
KRC genk vs FK Robotnicki/ FK Budućnost
Sloboda/ Beitar vs Banants/ Omonia
CSMS Iasi vs Hajduk Split
FC Flora Tallin vs Lincoln Red Imps FC
The New Saints FC vs SP Tre Penne
Valletta FC vs B36 Tórshavn
FC Santa Coloma vs Alaszkert Erewań
II runda LM
Zrinjski Mostar vs Legia Warszawa
Karabach Agdam vs Football 1991 Dudelange
Hapoel Beer Szewa vs Sheriff Tiraspol
NK Olimpija Lublana vs FK AS Trencín
FC Salzburg vs FK Liepaja
FK Vardar Skopje vs GNK Dinamo Zagrzeb
New Saints/ Pennevs vs APOEL Nikozja
Łudogorec Razgrad vs FK Mladost Podgorica
Dinamo Tbilisi vs Santa Coloma/ Alaszkert
Żalgiris Wilno vs FK Astana
Skenderbeu Korce vs Ferencvarosi TC
BATE Borysów vs Seinajoen JK
Valletta/ Torshavn vs FK Crvena Zvezda Belgrad
Rosenborg BK vs IFK Norrkoping
Dundalk FC vs FH Hafnarfjordur
Flora Tallin/ Lincoln vs Celtic FC
Crusaders FC vs FC Kopenhaga
I runda LE
Shkendija vs Cracovia
Slavia Sofia vs Zagłębie Lubin
Midtjylland vs Suduva
FC Infonet vs Hearts
Stabaek vs Quay Nomads
Ventspils vs Vikingur
Linfield vs Cork City
Levadia Tallinn vs HB Torshavn
Atlantas vs HJK Helsinki
IFK Goteborg vs Llandudno
Saint Patrick's vs Jeunesse Esch
KR Reykjavík vs Glenavon
Shamrock Rovers vs RoPS Rovaniemi
Valur Reykjavík vs Broendby
Aberdeen vs Fola Esch
Nomme Kalju vs Trakai
Dinamo Mińsk vs Spartaks Jurmala
Breidablik vs Jelgava
NSI Runavík vs Szachtior Soligorsk
AIK Solna vs Bala Town
Differdange vs Cliftonville
Odds BK vs Mariehamn
Domżale vs Lusitans
Bokelj vs Vojvodina
AEK Larnaca vs SS Folgore
Dila Gori vs Shirak
Videoton vs Zaria Balti
La Fiorita vs Debrecen
Nefchi Baku vs Balzan FC
Qabala FK vs Samtredia
Banants vs Omonia Nikozja
Zimbru Kiszyniów vs Chikhura Sachkhere
Pjunik Erewań vs Europa
Maccabi Tel-Awiw vs ND Gorica
KS Teuta vs Kajrat Ałmaty
Partizani vs Slovan Bratyslawa
FK Kukesi vs Rudar Pljevlja
Beroe Stara Zagora vs Radnik Bijeljina
Siroki Brijeg vs Birkirkara FC
UE Santa Coloma vs Lokomotiva Zagrzeb
FC Vaduz vs FK Sileks Kratovo
FK Robotnicki vs FK Budućnost Podgorica
FC Spartak Trnava vs Hibernians FC
Kapaz vs Dacia Kiszyniów
Sloboda Tuzla vs Beitar Jerusalem
FK Cukaricki Belgrad vs Ordabasy Szymkent
VfB Admira Wacker vs Spartak Myjava
FC Aktobe vs WTK Budapeszt
II runda LE
Wyniki losowania II rundy LE:
Piast Gliwice vs Goteborg/ Llandudno
Partizan vs Slavia / Zagłębie Lubin
Nefchi/ Balzan vs Shkendija/ Cracovia
Sonderjyske vs Stromsgodset
Dila Gori/ Shirak vs Trnava/ Hibernians
Mińsk/ Jurmala vs St Patrick's/ Esch
Bokelj/ Vojvodina vs Stabaek/ Quay
Nomme/ Trakai vs Maccabi Hajfa
Hibernian vs Valur/ Broendby
NSI/ Szachtior vs Domżale/ Lusitans
Austria Wiedeń vs Kukesi/ Rudar
Aktobe/ WTK vs Qabala/ Samtredia
Beroe/ Radnik vs Atlantas/ HJK
Shamrock/ RoPS vs UE/ Lokomotiva
Grasshoper vs KR/ Glenavon
Midtjylland/ Suduva vs Vaduz/ Sileks
Zimbru/ Chikhura vs Osmanlispor
PAS Giannina vs Odds/ Mariehamn
Siroki/ Birkirkara vs Infonet/ Hearts
Admira/ Spartak vs Kapaz/ Dacia
Videoton/ Zaria vs FK/ Ordabasy
Aberdeen/ Fola vs Ventspils/ Vikingur
Differdange/ Cliftonville vs AEK/ Folgore
NK Maribor vs Lewski Sofia
BK Hacken vs Linfield/ Cork City
AIK Solna/ Bala Town vs Pjunik/ Europa
KS Teuta/ Kajrat vs Maccabi/ ND Gorica
Levadia/ HB Torshavn vs Slavia Praga
Partizani/ Slovan vs Breidablik/ Jelgava
La Fiorita/ Debrecen vs Torpedo
KRC genk vs FK Robotnicki/ FK Budućnost
Sloboda/ Beitar vs Banants/ Omonia
CSMS Iasi vs Hajduk Split
Piast Gliwice vs Goteborg/ Llandudno
Partizan vs Slavia / Zagłębie Lubin
Nefchi/ Balzan vs Shkendija/ Cracovia
Sonderjyske vs Stromsgodset
Dila Gori/ Shirak vs FC Trnava/ Hibernians
Mińsk/ Jurmala vs St Patrick's/ Esch
Bokelj/ Vojvodina vs Stabaek/ Quay
Nomme/ Trakai vs Maccabi Hajfa
Hibernian vs Valur/ Broendby
NSI/ Szachtior vs Domżale/ Lusitans
Austria Wiedeń vs Kukesi/ Rudar
Aktobe/ WTK vs Qabala/ Samtredia
Beroe/ Radnik vs Atlantas/ HJK
Shamrock/ RoPS vs UE/ Lokomotiva
Grasshoper vs KR/ Glenavon
Midtjylland/ Suduva vs Vaduz/ Sileks
Zimbru/ Chikhura vs Osmanlispor
PAS Giannina vs Odds/ Mariehamn
Siroki/ Birkirkara vs Infonet/ Hearts
Admira/ Spartak vs Kapaz/ Dacia
Videoton/ Zaria vs FK Cukaricki/ Ordabasy
Aberdeen/ Fola vs Ventspils/ Vikingur
Differdange/ Cliftonville vs AEK/ Folgore
NK Maribor vs Lewski Sofia
BK Hacken vs Linfield/ Cork City
AIK Solna/ Bala Town vs Pjunik/ Europa
KS Teuta/ Kajrat vs Maccabi/ ND Gorica
Levadia/ HB Torshavn vs Slavia Praga
Partizani/ Slovan vs Breidablik/ Jelgava
La Fiorita/ Debrecen vs Torpedo
KRC genk vs FK Robotnicki/ FK Budućnost
Sloboda/ Beitar vs Banants/ Omonia
CSMS Iasi vs Hajduk Split
PAS Giannina
FC Infonet/ Hearts
Partizani/ Slovan Bratyslawa
IFK Goteborg/ Llandudno
Banants/ Omonia Nikozja
NK Maribor
Midtjylland vs Suduva
FC Infonet vs Hearts
Stabaek vs Quay Nomads
Ventspils vs Vikingur
Linfield vs Cork City
Levadia Tallinn vs HB Torshavn
Atlantas vs HJK Helsinki
IFK Goteborg vs Llandudno
Saint Patrick's vs Jeunesse Esch
KR Reykjavík vs Glenavon
Shamrock Rovers vs RoPS Rovaniemi
Valur Reykjavík vs Broendby
Aberdeen vs Fola Esch
Nomme Kalju vs Trakai
Dinamo Mińsk vs Spartaks Jurmala
Breidablik vs Jelgava
NSI Runavík vs Szachtior Soligorsk
AIK Solna vs Bala Town
Differdange vs Cliftonville
Odds BK vs Mariehamn
Domżale vs Lusitans
Bokelj vs Vojvodina
AEK Larnaca vs SS Folgore
Dila Gori vs Shirak
Videoton vs Zaria Balti
La Fiorita vs Debrecen
Nefchi Baku vs Balzan FC
Qabala FK vs Samtredia
Banants vs Omonia Nikozja
Zimbru Kiszyniów vs Chikhura Sachkhere
Pjunik Erewań vs Europa
Maccabi Tel-Awiw vs ND Gorica
KS Teuta vs Kajrat Ałmaty
Partizani vs Slovan Bratyslawa
FK Kukesi vs Rudar Pljevlja
Beroe Stara Zagora vs Radnik Bijeljina
Siroki Brijeg vs Birkirkara FC
Shkendija vs Cracovia
Slavia Sofia vs Zagłębie Lubin
UE Santa Coloma vs Lokomotiva Zagrzeb
FC Vaduz vs FK Sileks Kratovo
FK Robotnicki vs FK Budućnost Podgorica
FC Spartak Trnava vs Hibernians FC
Kapaz vs Dacia Kiszyniów
Sloboda Tuzla vs Beitar Jerusalem
FK Cukaricki Belgrad vs Ordabasy Szymkent
VfB Admira Wacker vs Spartak Myjava
FC Aktobe vs WTK Budapeszt
Kapaz
Slavia Sofia
Budapest
Partizani
Shkendija
Teuta
Hibernians
Banants