Stal M. – Górnik Ł. 1:2 (koniec) | Arka – Constanta 2:1 (koniec)
Stal Mielec
1:2 (0:2)
Górnik Łęczna
Niedziela 03.07.2016, 17:00 • Stadion MOSiR, Mielec • Spotkania towarzyskie

Stal Mielec zdołała odrobić jednego gola straty za sprawą trafienia Oziębły, ale to Górnik Łęczna wyszedł zwycięsko z tego spotkania. (18:52:02)

90

80
    Gol dla Stali Mielec!

Jest pierwszy gol dla Stali Mielec! Kontaktową bramkę zdobywa Paweł Oziębło.

66
    Bogusławski w miejsce jednego z testowanych graczy. To kolejna roszada w składzie Górnika.

62
    Kadra Stali jest dziś wąska. Tylko czterech rezerwowych.

61
    Znamy kolejnych zawodników, którzy opuścili boisko w drużynie Górnika. Są to Sasin i Leandro. Na murawie zameldowali się już Jarecki i Basta.

58
    Grzelczak i Pitry poza boiskiem w ekipie z Łęcznej. W ich miejsce wprowadzeni Śpiączka i Szpak.
    Zmiany w Górniku.

46
    W Woli Chorzelowskiej jest 2-0 dla zespołu z Ekstraklasy. Czy Stal Mielec zdobędzie gola w tym sparingu?

Przerwa! Górnik Łęczna dość pewnie prowadzi ze Stalą 2-0 po bramkarz zawodnika testowanego oraz Grzegorza Bonina.

45

41
    Gol dla Łęcznej!

Mamy już 0-2! Grzegorz Bonin wpisuje się na listę strzelców!

31

Wreszcie padł gol! Bramkę dla Górnika Łęczna zdobył zawodnik testowany przez ten zespół w dzisiejszym meczu.

26
    26 minut gry za nami. Wciąż bez bramek. Ani nawet bez lepszych okazji po obu stronach.

Stal Mielec: 12. Tomasz Libera, 2. Sebastian Zalepa, 5. Jakub Zięba, 8. Jakub Żubrowski, 9. Mateusz Cholewiak, 10. Bartosz Nowak, 14. Sebastian Musiolik, 15. Tomasz Prejs, 16. Adrian Liberacki, 17. Paweł Oziębło, 20. Dorian Buczek
    Rezerwowi: 1. Aleksander Sobczak, 6. Piotr Marciniec, 7. Szymon Sobczak, 13. Przemysław Lech

Górnik Łęczna: Prusak – Sasin, zawodnik testowany, Szmatiuk, Leandro, Bonin, Tymiński, Drewniak, Piesio, Pitry, Grzelczak.