Wisła K. – Śląsk 3:3 (koniec) | Zagłębie L. – Chrobry 1:3 (koniec) | Puszcza – Unia T. 2:2 (koniec)
Arka – Wisła Pł. 0:3 (koniec) | Kotwica – Błękitni 2:2 (koniec) | ŁKS Łom. – Górnik Z. 0:1 (koniec)

Strzelcem bramki IRENEUSZ KOŚCIELNIAK.

To już chyba decydujący cios zadany Zagłębiu Lubin. Kościelniak znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie i zrobiło się 3:1 dla zespołu z zaplecza Ekstraklasy!

82

Drużyna prowadzona przez Ireneusza Mamrota wyszła na prowadzenie 2:1. Podobnie jak w pierwszej połowie zdobywa gola w ostatnim fragmencie! DAMIAN KOWALCZYK ukąsił były klub.

43

Zanim sędzia zaprosił zawodników na przerwę jest odpowiedź Chrobrego Głogów. Celne uderzenie PAWŁA WOJCIECHOWSKIEGO i zrobiło się 1:1 w 43. minucie.

22
    Gol dla Zagłębia!

Zagłębie Lubin na prowadzeniu w 22. minucie. Coraz lepiej wyglądały akcje Miedziowych i jest tego efekt w postaci gola KRZYSZTOFA JANUSA.

Gole: 22. Janus – 43. Wojciechowski, 82. Kowalczyk, 85. Kościelniak

Strzały celne: 6:12. Strzały niecelne: 9:8. Rzuty rożne: 6:7. Spalone: 0:0. Foule: 14:8.
    Zagłębie Lubin: Hładun – Dziwniel, Jach, Madera, Zbozień – Tosik, Żyra – Rakowski, Siemaszko, Janus – Papadopulos.

Chrobry Głogów: Szymański (30' Janicki, 60' Rzepecki) – Ilków-Gołąb, Michalski, Hodowany (46' testowany), Niewieściuk (46' Szubertowski) – Gąsior (46' Rozwandowicz), M. Machaj (46' B. Machaj) – Bonecki (74' Kobiela), Szczepaniak (46' Sędziak), Bednarski (46' Kościelniak) – Wojciechowski (46' Kowalczyk).

Zmiany: Janicki, Rzepecki – Szubertowski, Rozwandowicz, B. Machaj, Kobiela, Sędziak, Kościelniak, Kowalczyk.