KSZO – Puszcza 1:2 (koniec) | GKS T. – Chojniczanka 0:2 (koniec) | Arka – Gryf 1:1 (koniec)
Wigry – AEK Atény 0:1 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Błękitni 1:5 (koniec) | Wisła Pu. – Radomiak 0:0 (koniec)
Garbarnia – Cracovia 0:4 (koniec)
Arka Gdynia
1:1 (1:0)
Gryf Wejherowo
Wtorek 12.07.2016, 17:00 • Stadion Miejski, Gdynia • Spotkania towarzyskie

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (18:49:23)
    Mecz kończy się remisem:

Za nami ciekawe spotkanie w wykonaniu obu zespołów. Lepiej prezentowała się dzisiaj Arka Gdynia, która po pierwszej połowie prowadziła 1:0 po bramce Miroslava Bożoka. W drugiej części gry niewiele wskazywało na to, że goście doprowadzą do wyrównania, jednak Chwastek zdołał pokonać Steinborsa. Końcówka była już niezwykle wyrównana i wszystko zakończyło się remisem 1:1.

90+1

90+1
    Yussuf miał kapitalną okazję na zdobycie gola! Nie trafił on jednak czysto w piłkę na siódmym metrze po dośrodkowaniu z prawego skrzydła!

90
    To już ostatnia minuta tej rywalizacji. Sędzia z pewnością niezbyt wiele minut doliczy do spotkania. Marcus Da Silva wywalczył po składnej akcji rzut rożny.

89
    Świetne podanie w polu karnym otrzymał Yussuff. Nie zdołał on jednak dograniem na jedenasty metr znaleźć żadnego z partnerów.

88
    Arkowcy nie mają teraz pomysłu na rozegranie akcji ofensywnej. W prosty sposób tracą piłkę na połowie rywali.

87
    Nieźle przymierzył w tej sytuacji pomocnik Gryfa zza pola karnego. Ostatecznie futbolówka przeleciała nad bramką Steinborsa.

86
    Marcus da Silva ruszył na prawej stronie boiska i posłał dośrodkowanie po ziemi, ale spokojnie wybijają futbolówkę wejherowscy defensorzy.

85
    Zawodnicy z Wejherowa konstruowali akcję na lewej stronie boiska, ale finalnie skończyli wszystko prostą stratą.

84
    Gdynianie starali się przeprowadzić składną akcję środkiem pola, jednak podanie do Yussuffa było wyraźnie zbyt mocne.

83
    Kibice starają się z całych sił dopingować swoich ulubieńców. Z pewnością spodziewali się oni innego wyniku tej rywalizacji.

82
    Kolejna okazja dla Gryfa na centrę w pole karne rywali. Finalnie wszystko kończy się tylko na strachu pod bramką Steinborsa.

81
    Siemaszko ładnie dryblował przed polem karnym, a później zdecydował się na mocne uderzenie. Piłka przelatuje jednak nad poprzeczką.

80
    Sędzia co chwilę musi przerywać teraz grę i uspokajać zawodników. Wejherowianie z pewnością wyczuli teraz szansę na sprawienie sporej niespodzianki.

79
    Od momentu wyrównania obraz gry całkowicie się zmienił. Teraz więcej okazji do zdobycia gola ma Gryf, który częściej gości na połowie rywali.