Brazylia – Włochy 3:0 (koniec) | Polska – Francja 3:2 (koniec)
0
18 20 19
Środa 13.07.2016, 17:30 • Tauron Arena, Kraków • Liga Światowa

:
    Dziękuje za uwagę i zapraszam na godzinę 20:30 na drugi mecz Final Six pomiędzy Polską a Francją! Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM! (19:11:34)

0:0
    Canarinhos bardzo łatwo pokonują Italię i są już bardzo blisko gry w półfinale. Z taką grą Włochom nie za bardzo można wróżyć sukces w starciu z silną ekipą Stanów Zjednoczonych
    :

25:19
    Trzeci set skończony.

25:19
    Kolejny mocny atak Mauricio z lewego skrzydła kończy nam ten mecz!

24:19
    Zajcew przedziera się na prawej stronie

24:18
    Przełamy włoski blok po ataku z lewej flanki Mauricio. Piłka meczowa!

20:15
    Zatrzymany blokiem na lewej flance Lanza!

19:15
    Skutecznie serwuje Bruno, nie radzi sobie z przyjęciem zagrywki Juantorena!

18:15
    Psuje zagrywkę Juantorena

17:15
    Atak po skosie z prawego skrzydła Juantoreny w boisko, a dokładniej na skrawek linii! Tak to było widać na challengu!

17:14
    Ponownie kończy kontrę Lucarelli

16:14
    Kiwka Zajcewa z lewego skrzydła podbita przez Mauricio, a po chwili kończy kontrę Lucarelli. Dwa punkty przewagi Canarinhos na drugiej przerwie technicznej

12:12
    Juantorena w kontrze trafia po skosie z lewej strony i ponownie mamy remis w tym secie

9:8
    Souza zatrzymany blokiem przez Birarelliego!

8:5
    Mocny atak po prostej z drugiej linii na prawej stronie Wallace'a. Trzy punkty przewagi Brazylii na pierwszej przerwie

4:3
    Flotem serwisuje Wallace i zaskoczony tym zagraniem był Lanza! Punkt dla Canarinhos

:
    Jeśli niczego Azzurri nie wymyślą, albo po prostu nie zaczną lepiej grać, to kolejny set będzie dla nich ostatnim i turniej zaczną od szybkiego 0:3, co znacznie ograniczy ich nadzieję na awans do półfinału. Z drugiej strony Brazylia będzie juz w nim jedną nogą
    : Niestety trochę tak to wygląda

25:20
    Drugi set skończony.

25:20
    Mauricio przedziera się przez blok na lewej stronie i Brazylia zdobywa drugiego seta!

21:18
    Atak Mauricio oceniony jako autowy, ale challenge wykazał, że piłka była wyraźnie w boisku!

18:16
    Problemy w przyjęciu Brazylijczyków po zagrywce Birarelliego, zmniejszają straty Azzurri

18:15
    Serwis Mauricio w aut

18:14
    Była szansa na kolejny punkt dla Włochów, ale atak Juantoreny był niecelny! Mamy jeszcze challenge, ale piłka nie dotknęła bloku i punkt jest dla Canarinhos

16:11
    Dobra zagrywka Vettoriego i pogubili się w rozegraniu Brazylijczycy, nie ma ataku

16:10
    Zajcew z lewej flanki po bloku w aut

16:9
    Mocny atak w boisko Wallace'a z prawego skrzydła. Wysokie prowadzenie Canarinhos na drugiej przerwie technicznej!

14:8
    Zajcew zatrzymany podwójnym blokiem na lewej flance! Słaba skuteczność tego gracza

13:8
    Vettori kiwa w blok, mamy jeszcze małą przepychankę na siatce, którą wygrywają Canarinhos. Sprawdzali coś Azzuri, ale niczego challenge nie wykazał

12:8
    As serwisowy Lucarelliego!

11:8
    Serwis w siatkę Juantoreny

10:8
    Dwukrotnie dobrze w obronie spisał się Colaci i w końcu kończy kontrę Zajcew z lewej flanki

10:7
    Uderzenie pod górę Vettoriego z lewej flanki

10:6

10:6
    Zagrali wyblokiem Brazylijczycy, kontra, piłka do Mauricio i ten skutecznie atakuje z szóstej strefy

9:6
    Pojedynczy blok Lucarelliego na Juantorenie!

8:6
    Pierwotnie wywołany aut po zagrywce Bruno, ale jak wykazał challenge piłka spadła w sam narożnik! Dwa punkty przewagi Brazylii na pierwszej przerwie!

7:6
    Dobra akcja Brazylijczyków

6:6
    Mieli okazję do kontry Canarinhos, ale Mauricio popełnił błąd podwójnego odbicia

4:4
    Dwukrotnie podbijany atak Zajcewa, okazja dla Wallace'a na prawej flance, ale jest blok Italii!

4:3
    W pierwszym momencie broni świetnie Colaci, ale po następnej kiwce już nie zdołal

:
    Nieźle zaczęli Włosi, ale im dalej w las tym przewaga Brazylijczyków tylko rosła i to jest widoczne w wyniku pierwszej partii. Za dużo błędów popełniają Azzurri

25:18
    Pierwszy set skończony.

25:18
    Kończą ta partię Canarinhos skutecznym atakiem Mauricio po kontrze!

24:18
    Skrócił serwis Lucarelli i znów zapunktował! Nie podbił piłki Zajcew. Mamy setbol!

23:18
    Lucarelli punktuje z zagrywki! Błąd w przyjęciu Italii

22:18

22:18
    Kontra Włochów, okazja na zmniejszenie strat, ale Zajcew z prawej flanki pudłuje. Mamy jednak kolejny challenge! Tym razem decyzja sędziego była dobra

21:18
    Antonow wszedł na zagrywkę i posłał piłkę w aut. Mamy challenge i jak się okazało piłka trafiła w linię!

20:15
    Ponownie w ataku był Zajcew, tym razem skutecznie uderzył po prostej z lewej strony

20:14
    Kiwka Zajcewa w aut

19:14
    Mauricio teraz trafia po bloku po ataku ze środkowej strefy, rozkręcił się ten gracz

17:12
    Dwukrotnie podbijali piłkę Brazylijczycy i za drugim razem punktuje z lewej flanki Mauricio

16:12
    Kolejny mocny atak Wallace'a, kropnął co sił z prawego skrzydła. Dwa punkty przewagi Canarinhos na drugiej przerwie!

15:12
    Źle rozegrana akcja przez Italię, kiwka z prawej flanki Vettoriego zablokowana przez Lucasa

12:11
    Przesunięta krótka w wykonaniu Canarinhos, ale Souza powstrzymany został pojedynczym blokiem Butiego!

10:9
    Blisko obrony piłki byli Brazylijczycy, niemniej uderzenie Birarelliego okazało się skuteczne

10:8
    Po rękach blokujących mocno atakuje z prawego skrzydła Lucarelli

9:8
    Nieudana zagrywka Lucasa

9:7
    A teraz atakował Zajcew z lewej flanki i został powstrzymany potrójnym blokiem!

8:7
    Zatrzymany podwójnym blokiem Juantorena! Brazylia na pierwszej przerwie technicznej prowadzi jednym punktem

5:6
    Zajcew był blokowany, ale uratowali piłkę Włosi i z prawej flanki kończy Vettori

1:3
    Mieli okazje na kontrę Brazylijczycy, ale nie trafił z lewej flanki ponownie Mauricio

0:0
    Już po hymnach, niedługo początek spotkania!

0:0
    Trwa odgrywanie hymnów narodowych

0:0

Brazylia: Bruno, William, Wallace, Evandro, Lucarelli, Felipe, Douglas, Mauricio, Lucas, Isac, Souza
    Libero: Sergio, Tiago

Włochy: Giannelli, Sottile, Zajcew, Vettori, Juantorena, Lanza, Maruotti, Antonow, Birarelli, Buti, Cester, Piano
    Libero: Colaci, Rossini

Sędziowie: Juraj Mokry (SVK), Lucas Macias (MEX)

:
    Na relację z tego spotkania zapraszam na godzinę . Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM!

:
    Inną sprawa jest to kiedy po raz ostatni oba zespoły triumfowały. Brazylia ostatni raz wygrała Ligę Światową w 2010, po drodze trzykrotnie przegrywając w finale. Natomiast Azzurri na kolejny tytuł czekają od... 2000 roku!. Z kolei ostatni finał grali w 2004 na turnieju u siebie w Rzymie, kiedy to przegrali z.. Brazylią

:
    Na otwarcie turnieju w Krakowie zmierzą się ze sobą dwie najbardziej utytułowane drużyny w historii tego turnieju! Brazylia ma na swoim koncie aż dziewięć triumfów a Włochy aż osiem. Dla porównania trzecia w klasyfikacji Rosja zwyciężała dotąd trzy razy

:
    Azzurri załapali się na finał z piątego miejsca, czyli z ostatniego dającego awans, bowiem dziesiąta Polska, miała oczywiście prawo do gry w finale z urzędu przyznane jako gospodarz. Italia wygrała sześć spotkań i zgromadziła dziewiętnaście punktów. To o jeden triumf i cztery oczka więcej od kolejnej Rosji, więc nie można powiedzieć, że awansowała szczęśliwie

:
    Kadra reprezentacji Brazylii:

Rozegranie: Bruno Rezende, William Arjona
    Atak: Wallace De Souza, Evandro Guerra
    Przyjęcie: Ricardo Lucarelli, Felipe Fonteles, Murilo Endres, Douglas Souza da Silva, Mauricio Borges Almeida da Silva
    Środek: Lucas Saatkamp, Isac Santos, Eder Carbonera, Mauricio Souza
    Libero: Sergio Dutra Santos, Tiago Brendle

:
    Canarinhos są jednym z faworytów finałowego turnieju. Wygrali fazę interkontynentalną triumfując w ośmiu z dziewięciu spotkań! Jedyna wpadka przytrafiła im się podczas turnieju w stolicy Serbii, gdzie przegrali z gospodarzami imprezy 1:3. Warto też odnotować, że tylko jedna wygrana była za dwa punkty. Podczas ostatniego turnieju we Francji dwa sety zdołali urwać im Belgowie, których zabraknie w finale
    :

:
    Zapraszam na relację z Ligi Światowej. Czas na turniej Final Six, który odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Zaczynamy od meczu Brazylia vs Włochy!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30.