Stany Zjednoczone – Włochy 1:3 (koniec) | Polska – Serbia 1:3 (koniec)
3
25 27 26 25
Czwartek 14.07.2016, 17:30 • Tauron Arena, Kraków • Liga Światowa

0:0
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Włosi pokonują 3:1 reprezentację USA i sytuacja w grupie robi się ciekawa, bo jeśli jutro Amerykanie przegrają z Brazylią to kończą walkę o półfinał na ostatnim miejscu w grupie. Na dziś to wszystko. Zapraszamy do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com! (19:49:49)

21:25
    Czwarty set skończony.

21:25
    Juantorena świetnie kończy atakując z prawego skrzydła w narożnik parkietu i to Włosi zdobywają 3 punkty!

21:24
    Anderson po rękach Antonova w aut.

20:24
    Buti blokuje na prawym skrzydle atak Andersona. Pierwsza w tym spotkaniu piłka meczowa dla reprezentacji Włoch!

20:23
    Aaron Russel atakuje z lewej strony po przekątnej w aut.

20:22
    Smith atakuje ze środka w aut i jak najszybciej o drugi czas w tej partii prosi John Speraw!

20:21
    Świetnie atakuje Juantorena na lewym skrzydle po prostej w boisko.

20:20
    Buti blokowany przez Lee.

19:20
    Aaron Russel kiwa na lewej stronie w aut.

19:19
    Zagrywka w aut Jaeschke.

19:18
    Świetny blok Lee na Birarellim i znów prowadzą Amerykanie.

18:18
    Duży aut Olega Antonova w polu serwisowym.

17:18
    Bardzo dobrze Birarelli blokuje uderzenie po przekątnej Andersona i o czas prosi trener USA!

17:17
    Fenomenalnie uderzył z drugiej linii na prawym skrzydle Zaytsev.

17:16
    Dobrze wykonana krótka przez Davida Lee trafia idealnie w boczną linię boiska.

16:16
    Psują zagrywkę Amerykanie, a konkretnie David Smith.

16:15
    Atak po ostrym skosie Andersona i na drugiej przerwie technicznej w secie czwartym minimalne prowadzenie Stanów Zjednoczonych!