Serbia – Włochy 3:2 (koniec) | Francja – Brazylia 1:3 (koniec)
2
25 21 23 25 11
Sobota 16.07.2016, 17:30 • Tauron Arena, Kraków • Liga Światowa • Półfinał

0:0
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na naszą relację z drugiego meczu półfinałowego w serwisie Lajfy.com! Do usłyszenia. (20:16:04)
    0:0 Za nami bardzo ciekawe starcie w którym ostatecznie Serbowie pokonują 3:2 reprezentację Włoch, a my czekamy na drugiego finalistę. Już za kilkadziesiąt minut drugi półfinał Brazylia - Francja!

15:11

15:11
    Serwis w siatkę jednego z reprezentantów Włoch i to Serbowie w finale Ligi Światowej 2016!

14:11
    Lanza uderza po prostej na lewym skrzydle obok bloku rywali. Jeszcze na wszelki wypadek o czas prosi Grbić!

14:10
    Świetna zagrywka Antonova, ale Serbowie radzą sobie w przyjęciu i Ivović z niezwykle ciężkiej pozycji wbija piłkę w boisko. Piłka meczowa na wagę finału dla reprezentacji Serbii!

13:10
    Zagrywka w siatkę Luburicia.

13:9
    Pasquale Sottile myli się i uderza w aut. Serbowi są bardzo blisko finału!

12:9
    Drazen Luburić bardzo mocno atakuje na prawym skrzydle w linię 9. metra.

11:9
    Po bloku w aut uderza na prawej flance Juantorena.

11:8
    Fatalny błąd Zaytseva, który na lewym skrzydle uderza daleko w aut. Drugi czas w piątym secie dla trenera włoskiej reprezentacji!

10:8
    Najdłuższa wymiana tego spotkania! Ależ siatkówka w krakowskiej Tauron Arenie! Blokowany Zaytsev na prawej stronie przez Luburicia i Serbowie odskakują na dwa oczka.

9:8
    Lisinac kiwnął piłkę nad blokiem rywali i zdobywa kolejny ważny punkt dla swojej reprezentacji. Czas dla Gianlorenzo Blegniniego!

8:8
    Świetnie w obronie Włosi i w końcu budzi się Osmany Juantorena, który na lewej stronie uderza w boisko z ominięciem bloku.

8:7
    Zmuszony do ataku z drugiej linii był Marko Ivović, który nie był w najlepszej do tego pozycji, ale jakimś cudem wbił piłkę na stronę rywali i mamy zmianę stron!

7:7
    Zdecydowanie w szybkiej akcji na środku punktuje Srećko Lisinac.

6:7
    Bronią Serbowie atak Zaytseva, ale sędzia zasłużenie odgwizduje dotknięcie siatki przez Ivovicia.