Tempo bardzo odpadło, chociaż w tej części mieliśmy już dwa bardzo poważne faule.

RZUT KARNY PRZEDŁUŻONY DLA GOŚCI

39:01
    Słowiński teraz wybronił akcję 2 na bramkarza!

38:00
    Michał Szymczak bardzo brutalnie potraktowany przez jednego z gości – musi zejść z boiska.

36:30
    Mistrz Polski urządził sobie półminutową grę w dziadka pod bramką gości. Nie było z tego jednak bramki.

36:00
    Słowiński przeciął bardzo groźną akcję.

Przez chwilę było bardzo, bardzo groźnie. Po wejściu w tył przez zawodnika z Lubawy, Marcin Kiełpiński trzymał się za ścięgno Achillesa. Wszystko jednak skończyło się dobrze.

35:01
    Gol dla Gatty Active!
    Milewski egzekwuje rzut karny przedłużony!

35:00
    Desygnowany na sędziego Adam Miłosiński upomina Igora Sobalczyka za agresywne wejście.

33:42
    Krótka różnica – Niegrający zawodnicy Mistrza Polski za bramką podnoszą ciężary i biegają. Zawodnicy Constractu zaś mocno odpoczywają.

32:02
    TRZECIA TERCJA SIĘ ROZPOCZYNA.

(2:2) (8:0) (-:-)

Krótka przerwa przed ostatnią tercją gry. Faule akumulowane: Gatta 3:5 Constract. Zapraszamy za kilka chwil!

32:00
    DRUGA TERCJA SKOŃCZONA. GATTA WYGRYWA JĄ 8:0 i CAŁY MECZ 10:2

31:03
    Można rzec – w końcu! Marcin Kiełpiński strzela bramkę. Tym razem praktycznie nie przykładając siły!

30:00
    Bramka nie jest dziś sprzymierzeńcem Kiełpińskiego! Tym razem... z metra bramkarz sparował strzał na słupek!

28:43
    Marciniak wykorzystał błąd obrońcy – piłka przyleciała mu wprost pod nogi – bramka była formalnością. Gatta wygrywa tę kwartę już 7:0

28:00
    Nieustanne ataki na bramkę gości. Zawodnicy z Lubawy będą potrzebować chyba dłuższej chwili po zakończeniu tej tercji, aby dojść do siebie. Tempo jak na sparing jest dość wysokie.

26:15
    Czwarty faul gości. Faulowany Wojciechowski.

26:06
    Z minuty na minutę przewaga Mistrza Polski rośnie.

25:36
    Igor dokłada następnego gola! Bliźniaczy do tego, co zaprezentował Marciniak – uderzenie z dystansu!

24:31
    Bardzo dobra piłka wzdłuż linii bramkowej w wykonaniu Constractu! Przeciął ją jednak Słowiński.

24:24
    Popularny Mały dokłada bramkę!

23:01
    A TERAZ JUŻ W BRAMKĘ! KIEŁPIŃSKI ODBIŁ PIŁKĘ JESZCZE OD OBROŃCY!

23:00
    KIEŁPIŃSKI W poprzeczkę!

22:25
    Strzał Marciniaka z połowy boiska ląduje koło słupka!

22:22
    Duet Krawczyk – Kiełpiński już kilka razy zagroził bramce Constractu!

22:00
    Krawczyk udanie w defensywie.

21:17
    Kiełpiński teraz chciał bardzo technicznie strzelić bramkę – piętką.

20:30
    Krawczyk pozazdrościł bramek kolegom! Próbował sam zakończyć sytuację.

19:24
    Kolejna bramka Wojciechowskiego! Tym razem z dystansu! Przymierzył koło słupka!

18:00
    Zrozumieli się bez słów! Milewski podał do Wojciechowskiego, który już czekał na słupku, aby tylko dołożyć nogę!

17:50
    Ależ on obronił! Najpierw bomba Milewskiego! Następnie mocna dobitka Sobalczyka z metra a na końcu kolejne uderzenie Milewskiego w klatkę piersioą! Bramkarz wymagał rozciągania!

17:00
    Constract Lubawa bardzo mocno naciska w drugiej tercji. Mieli już kilka szans na wyprowadzenie 2:3!

16:37
    Sytuacja niewykorzystana! Trzeci faul Gatty!

16:24
    Adam Miłosiński zagrywa ręką poza polem karnym!

16:01
    Druga tercja rozpoczyna się.

16:00
    Zawodnicy już wychodzą na parkiet.

16:00
    KONIEC PIERWSZEJ TERCJI! ZAPRASZAMY ZA MINUTĘ NA DRUGĄ!

15:19
    Szansa Constractu na... wygranie pierwszej połowy! Niewykorzystana!

14:32
    Gol dla Constractu!
    Myderski raz jeszcze wpisuje się na listę strzelców i tym samym doprowadza do remisu w przeciągu minuty!

13:52
    Nieporozumienie na boisku i bramkę po faulu w polu karnym strzela Dawid Myderski!

13:07
    Najpierw prawie bramka Marciniaka a następnie wolej Sobalczyka – obok bramki.

12:29
    Adam Miłosiński zmuszony do interwencji.

11:19
    Strzelec bramki leży teraz na parkiecie – potwornie mocny strzał przyjął teraz... na krocze.

10:51
    Olczak przeszedł pół boiska, podał do Wojciechowskiego, który lekko przerzucił piłkę nad interweniującym bramkarzem!

10:30
    Skuteczna "Ruletka Zidane'a" w wykonaniu Olczaka – mamy nadzieję, że ktoś to nagrał!

9:56
    Tymczasem coraz częściej strzela Milewski – próbuje wyregulować celownik przed UEFA Futsal Cup

9:43
    Olczak skutecznie w obronie.

9:09
    Miłosiński zgarnia teraz brawa za skuteczną interwencję!

8:43
    Milewski próbował postraszyć młodziutkiego bramkarza gości – niecelnie.

8:05
    Swoich sił próbował teraz Szypczyński! Bramkarz jednak stanął na wysokości zadania!

7:36
    Igor Sobalczyk wykorzystał miejsce w środku pola karnego i pokonał bramkarza!

7:05
    Kiełpiński kolejny raz próbował z dystansu – niecelnie.

6:45
    SZYMCZAK teraz z woleja – bramkarz ledwo to wyciągnął!

6:23
    Drugi faul Constractu. Na parkiecie leżał Szymczak.

5:19
    Akcja Gatty, która mogła się podobać! Trójkowy atak zwieńczony strzałem Stanisławskiego, który jednak nie znalazł drogi do bramki.

4:40
    KIEŁPIŃSKI milimetry obok słupka i interweniującego bramkarza!

4:16
    Lotna zmiana i na boisku druga piątka Gatty – już uderzał Marciniak!

3:37
    Constract nie rzuca broni – próbuje wychodzić szybkimi kontrami.

3:21
    Wojciechowski powinien trafić! uderzał w sytuacji sam na sam zewnętrzną stroną stopy!

2:41
    Wojciechowski w dogodnej sytuacji – odegrał do Olczaka! Ten jednak nie wykorzystał sytuacji.

2:20
    Milewski teraz łatwo oszukany przez zawodnika z Lubawy.

2:00
    Adam Miłosiński pozwolił piłce opuścić boisko.

1:14
    Bramkarz gości szybko musiał interweniować. Nie popełniono jeszcze ni jednego faulu. Nawet zegar nie był jeszcze zatrzymany.

0:02
    Gatta szybko przechwyciła piłkę. Constract jednak próbuje wysoko wyjść z pressingiem.

0:01

Przy piłce po rozpoczęciu meczu będzie Constract. Zawodnicy jeszcze uzgadniają szczegóły.

Mecz zakontraktowano na 3 tercje po 16 minut gry!

W meczu na pewno zobaczymy w akcji nowe nabytki Mistrza Polski. Sebastian Wojciechowski oraz Marcin Kiełpiński pierwszy raz wybiegną na parkiet przy Złotej 67 w koszulkach Gatty Active. Także klub z Lubawy w tym okienku powitał dwójkę graczy. Mateusz Zaborski oraz Krzysztof Wasiak, wyróżniający się zawodnicy I Polskiej Ligi Futsalu mogą dziś wystąpić.

Dla Gatty jest to pierwszy mecz w drodze do uzyskania optymalnej formy przed UEFA Futsal Cup. Constract zaś przygotowuje się do poważnego boju o awans do najwyższej ligi w Polsce.

Mistrz Polski, Gatta Active Zduńska Wola zmierzy się z jednym z pretendentów do awansu do Ekstraklasy – Constractem Lubawa. Goście już rok wcześniej grali kontrolnie z Kocurami. Na własnej hali przy świetnym dopingu, przegrali 1:4

Środowe spotkanie kontrolne zostało bardzo późno ogłoszone – kluby ustalały szczegóły. Wiadomo jednak od wczesnego poranka, że mecz odbędzie się o godzinie 19:00 w Zduńskiej Woli!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Bartłomiej Dąbrowski

Gole: 8. Sobalczyk, 11. Wojciechowski, 18. Wojciechowski, 20. Wojciechowski, 23. Marciniak, 24. Kiełpiński, 25. Marciniak, 26. Sobalczyk, 29. Marciniak, 32. Kiełpiński, 36. Milewski – 14. Myderski, 15. Myderski

Gatta Active Zduńska Wola: Miłosiński, Szewczyk, Słowiński – Stanisławski, Olczak, Klaus, Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Milewski, Wojciechowski, Kiełpiński, Szymczak, Szypczyński
    KS Constract Lubawa: Kamiński, Jędrzejewski, Lewalski, Zelma – Karbowski, D. Jarzembowski, Grubalski, Demishev, Ossowski, Mederski, Wolski, Szulc, Buczkowski, Sass, Sadowski, M. Jarzembowski