Olimpia G. – Hapoel 0:0 (koniec) | Olimpia G. – Chwaszczyno 2:1 (koniec) | Górnik Ł. – Polonia W. 1:0 (koniec)
Olimpia Grudziądz
2:1 (1:0)
KS Chwaszczyno
Czwartek 21.07.2016, 17:00 • Gniewino • Spotkania towarzyskie

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Olimpia Grudziądz znajduje się na obozie przygotowawczym w Gniewinie, gdzie już dziś zmierzy się z drużyną KS Chwaszczyno. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Kadra Olimpii Grudziądz na obóz w Gniewinie:

Bramkarze: Patryk Królczyk, Jakub Wrąbel, Dominik Budzyński.

Obrońcy: Damian Ciechanowski, Mariusz Malec, Matic Žitko, Adrian Bielawski, Marcin Woźniak, Radosław Jasiński, Lukas Klemenz.

Pomocnicy: Arkadiusz Kasperkiewicz, Maciej Wolski, Marcin Kaczmarek, Dariusz Kłus, Kamil Kurowski, Damian Michalik, Patryk Skórecki, Marcin Smoliński, Kewin Przytuła, Miłosz Waszczuk, Daniel Kraska, Adam Banasiak.

Napastnicy: Nildo, Oskar Trzepacz, Karol Angielski.

W dotychczas rozegranych meczach kontrolnych KS Chwaszczyno nie prezentował się zbyt dobrze. Ekipa ta zainkasowała dwie porażki oraz jedno zwycięstwo.

Natomiast Olimpia Grudziądz z bardzo dobrej strony spisywała się w sparingach. Póki co grudziądzanie pokonali Bałtyk Gdynia (2:0), Concordię Elbląg (2:0) oraz Olimpię Elbląg (5:2).

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji z meczu towarzyskiego, w którym Olimpia Grudziądz zmierzy się z KS-em Chwaszczyno. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 17:00. Będziemy Państwa na bieżąco informować o bieżącym wyniku. Do usłyszenia!

1

14
    Gol dla Olimpii!

35
    Do zakończenia pierwszej połowy pozostało już tylko dziesięć minut. W dalszym ciągu mamy jednobramkowe prowadzenie grudziądzkiej Olimpii.