Wisła Pu. – Avia 4:1 (koniec) | Garbarnia – Szombierki 2:1 (koniec) | Stal S. W. – Stal Rz. 0:0 (koniec)
Odra O. – Rozwój 1:0 (koniec) | Ołomuniec – Podbeskidzie 3:1 (koniec) | Górnik Z. – Znojmo 3:0 (koniec)

Gol dla Podbeskidzia!

Nareszcie potrafili przełamać defensywę Czechów piłkarze Podbeskidzia. Kapitalna piłka zagrana przez Magierę. Takich sytuacji nie zwykł marnować ROBERT DEMJAN. Wynik nie wygląda już tak źle – 3:1!

15
    Gol Sigmy Ołomuniec!

Dosłownie miażdżą reprezentantów I ligi, piłkarze Sigmy. Daleka piłka na drugi słupek. Tam z najbliższej odległości wynik podwyższa SIMON FALTA.

4

Szybkie rozegranie rzutu wolnego przez piłkarzy Sigmy. Futbolówka trafia do JAKUBA PETRA. Ten uderza już przy pierwszym kontakcie. Piłka trafia w prawy narożnik bramki. 2:0!

2

Kapitalnie rozpoczyna się to spotkanie dla Czechów! Dobre zagranie w kierunku VACLAVA VAŠÍČEKA. Ten nie ma problemu z odwróceniem się w kierunku bramki i skierowaniem piłki wprost do siatki. Bez szans Lis!

Mariusz Nyka

Gole: 2. Vašíček, 4. Petr, 15. Falta – 54. Demjan

Sigma Ołomuniec:
    Buchta (46. Reichl) – Hála (56. Habusta), Škerle, Radakovič (32. Šindelář), Vepřek – Petr, Houska, Sladký (56. Štěrba), Plšek, Falta – Vašíček

Zmiany: Reichl – Habusta, Buchvaldek, Hladík, Yunis, Šindelář, Štěrba

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
    I połowa: Lis – Jakubik, Baran, Piacek (12. Menzel), Magiera – Sierpina, Deja, Jaworski, Chmiel, Podgórski (35. Feruga) – Demjan

II połowa: Leszczyński – Sokołowski, Menzel, Baran, Magiera (77. Pali) – Chmiel (71. Wawszczyk), Mikołajewski, Deja (66. Kołodziej), Feruga, Sierpina – Demjan (84. Jonkisz)

Zmiany: Leszczyński – Sokołowski, Kołodziej, Mikołajewski, Jonkisz, Pali, Wawszczyk, Menzel, Feruga