Wisła Pu. – Avia 4:1 (koniec) | Garbarnia – Szombierki 2:1 (koniec) | Stal S. W. – Stal Rz. 0:0 (koniec)
Odra O. – Rozwój 1:0 (koniec) | Ołomuniec – Podbeskidzie 3:1 (koniec) | Górnik Z. – Znojmo 3:0 (koniec)
Zlín – Frydek-Mistek 2:2 (koniec)
Wisła Puławy
4:1 (1:1)
Avia Świdnik
Sobota 23.07.2016, 11:00 • Puławy • Spotkania towarzyskie

Próba generalna Wisły Puławy na czwórkę z minusem w skali szkolnej. Beniaminek I ligi pokonał Avię Świdnik. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. Dopiero po przerwie faworyt wypracował sobie przewagę. (12:52:36)

90

86
    Gol dla Wisły Puławy!
    Strzelcem bramki KONRAD SZCZOTKA.

To ostateczny cios dla Avii Świdnik. 4:1 to już okazałe prowadzenie zespołu z Puław.

75
    Na zmianę wyniku pozostał obu drużynom kwadrans. Za tydzień Wisła Puławy rozpocznie przygodę na zapleczu Lotto Ekstraklasy meczem z MKS Kluczbork.

65
    W obu drużynach następują zmiany personalne, które można obserwować w stopce po prawej stronie ekranu. Wynik bez zmian – Wisła na dwubramkowym prowadzeniu.

59
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa SEBASTIAN GŁAZ.

Gol z 11. metra na 3:1 i Wisła Puławy jest już blisko zwycięstwa w sparingu!

55
    Strzelcem bramki PIOTR DARMOCHWAŁ.

Skuteczne wykończenie akcji Maksymiuka przez nowego pomocnika Dumy Powiśla. Wisła odzyskała prowadzenie i chce pójść za ciosem!

50
    Puławianie ruszyli do ataku. Po czterech zmianach personalnych stawiają na ofensywę, by wygrać próbę generalną przed startem sezonu.

46

1:1 po 45 minutach sparingu w Puławach. Wisła wyszła na prowadzenie, ale nie utrzymała długo korzystnego wyniku.

45

26
    Gol dla Avii!
    Strzelcem bramki WOJCIECH BIAŁEK.

Wisła Puławy nie nacieszyła się długo prowadzeniem. Dobra odpowiedź Avii Świdnik i ponownie wynik jest kompromisowy.

20
    Strzelcem bramki MICHAŁ BUDZYŃSKI.

Budzyński wbiegł w pole karne niżej notowanego zespołu przy okazji rzutu rożnego i zakończył celnym strzałem dośrodkowanie. Wisła prowadzi po 20 minutach rywalizacji.