HJK – Göteborg 0:2 (koniec) | Kalju – Osmanlispor 0:2 (koniec) | Midtjylland – Vidi FC 1:1 (po dogrywce)
Spartak Mos. – Larnaka 0:1 (koniec) | Spartak T. – Austria W. 0:1 (4:5 po rz. karnych) | FK Krasnodar – Birkirkara 3:1 (koniec)
Worskła P. – Lokomotiva 2:3 (koniec) | Apollon – Grasshoppers 3:3 (po dogrywce) | AIK Solna – Panathinaikos 0:2 (koniec)
Beitar – FK Jelgava 3:0 (koniec) | Arouca – Heracles Almelo 0:0 (koniec) | Qabala – Lille 1:0 (koniec)
Mlada – Shkendija 1:0 (koniec) | Giannina – Alkmaar 1:2 (koniec) | SønderjyskE – Zagłębie L. 1:1 (koniec)
Maccabi T.A. – CS Pandurii 2:1 (koniec) | Dinamo M. – Vojvodina 0:2 (koniec) | AEK Atény – Saint-Étienne 0:1 (koniec)
Maribor – Aberdeen 1:0 (koniec) | Brøndby – Hertha 3:1 (koniec) | Constanta – Gent 0:0 (koniec)
Rijeka – Basaksehir 2:2 (koniec) | Sassuolo – Luzern 3:0 (koniec) | Hajduk – Ołeksandrija 3:1 (koniec)
Cork City – Genk 1:2 (koniec) | West Ham – Domzale 3:0 (koniec) | Rio Ave – Slavia 1:1 (koniec)
Rapid – Żodzino 3:0 (koniec)
AEK Atény
0:1 (0:1)
AS Saint-Étienne
Czwartek 04.08.2016, 20:00 • OAKA Spiros Louis, Ateny • Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna) • 3 runda kwalifikacyjna

84
    Czas na ostatnią zmianę w tym spotkaniu. Więcej roszad nie będzie. Roux za Hamoumę, który asystował przy golu.

79
    Lemoine miał już problemy. Mocno poobijali go gospodarze. Stąd druga zmiana i wejście na plac Monnet-Paqueta.

67
    Ostatnia zmiana w obozie gospodarzy. Nadzieją zespołu jest Hugo Almeida, który zastąpił w jedenastce Andre Simoesa.

61
    Zmiana ciałem się stała. Aravidis jest już na boisku, natomiast na ławce rezerwowych wylądował Helder Barbosa.

53
    Starał się Vargas, ale nie wynikł z tego nawet jeden gol. W jego miejsce pierwszy zmiennik w AEK Ateny – Platellas.

47
    Tannane przerwał kontratak, podcinając nogi przeciwnika. Szansa na wyrównanie z rzutu wolnego dla Saint-Etienne.
    37. Fatalne pudło Heldera Barbosy!

37
    Niesamowite! Helder Barbosa spudłował głową z kilku metrów. Został obsłużony perfekcyjnym dośrodkowaniem i choć miał przed sobą wielkiego i groźnego Ruffiera, powinien doprowadzić do remisu! Potężny jęk niezadowolenia na trybunach.
    35. Vargas huknął potężnie!

35
    Vargas zatańczył przed polem karnym Francuzów. Po wymanewrowaniu defensora miał miejsce, by huknąć z dystansu. Piłkę przeniósł nad poprzeczką Ruffier! Piękna interwencja!

30
    Wymuszona zmiana za kontuzjowanego Dabo. W miejsce kulejącego zawodnika wbiegł Pajot.
    22. Robert Berič (SET) - 0:1

22
    Gol dla Saint-Étienne!
    Strzelcem bramki ROBERT BERIĆ.

Dużo było w tym wszystkim przypadku i chaosu, a najsprytniejszy okazał się napastnik Saint-Etienne. Drużyna z Francji prowadzi i na pewno nie będzie dogrywki! Robert Berić przepchnął defensora i złożył się do strzału głową z bliska po dośrodkowaniu Hamoumy z linii pola karnego!

15
    Niebezpiecznie! Po raz pierwszy w tym spotkaniu do sytuacji strzeleckiej doszedł Bakasetas. Po zgraniu głową Heldera Barbosy napastnik AEK Ateny mierzył z kilkunastu metrów. Zabrakło niewiele!

Gole: 22. Berić

Kartki:   47. Tannane (SET)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 4:6. Spalone: 2:1. Foule: 12:13.
    AEK Atény: Anestis – Rodrigo Galo, Chygrynskiy, Kolovetsios, Didac Vila – Lampropoulos, Andre Simoes (67' Hugo Almeida) – Vargas (53' Platellas), Mantalos, Helder Barbosa (61' Aravidis) – Bakasetas.

Zmiany: Barkas – Bakakis, Platellas, Galanopoulos, Tzanetopoulos, Aravidis, Hugo Almeida.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Theophile-Catherine, Perrin, Pogba, Polomat – Dabo (30' Pajot), Selnaes, Lemoine (79' Monnet-Paquet) – Hamouma (84' Roux), Berić, Tannane.

Zmiany: Moulin – Pajot, Roux, Mbengue, Monnet-Paquet, Soederlund, Malcuit.

Sędziowie: Alon Yefet (Izrael)
    28.07.2016
    Saint-Étienne - AEK Atény 0:0

Kartki:   21. Polomat (SET), 42. Hamouma (SET), 90. Dabo (SET) – 56. Barbosa (AEK), 77. Bakasetas (AEK)

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.