Stal S. W. – Radomiak 1:2 (koniec) | Puszcza – Siarka T. 3:0 (koniec) | Rozwój – ROW Rybnik 0:2 (koniec)
Błękitni – Legionovia 1:1 (koniec) | Raków – Warta 3:1 (koniec) | Polonia B. – Olimpia E. 0:0 (koniec)
Odra O. – Polonia W. 2:2 (koniec) | Kotwica – GKS Bełchatów 0:2 (koniec)
Błękitni Stargard
1:1 (1:1)
Legionovia Legionowo
Sobota 06.08.2016, 17:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 2. runda

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Dla obu drużyn inauguracja nie była udana. Błękitni przegrali na wyjeździe z Gryfem Wejherowo natomiast Legionovia poległa u siebie aż 0:3 z Rozwojem Katowice. Obie drużyny będą chciały poprawić sobie humory w drugiej serii gier, więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Serdecznie zapraszam.

Za chwilę zaczynamy, ale znów rozpadalo się w Stargardzie. To będzie mecz z typowo angielską pogodą.

1

2
    Dzisiejsze spotkanie może być typowa gra błędów. Piłka i boisko są dziś bardzo mokre.

3
    Pierwsze dośrodkowanie, spokojnie łapie Wróbel.

5
    Legionovia póki co więcej czasu przy piłce.

6
    Próbował prostopadłej piłki Flis, ale dobrze przeczytali to obrońcy.

8
    Pierwszy strzał pada łupem bramkarza gospodarzy.

9
    Legionovia zdominowała pierwsze 10 minut gry.

10
    Pierwsza próba Fadeckiego, ale spokojnie łapie Madejski.

12
    Rwana gra z obu stron. Obie ekipy próbują dalekich zagrań, ale na tej murawie o dokładność bardzo ciężko.

13
    Rzut wolny w środku pola dla gości.

14
    Kolejny faul. Sędzia upomina Karmańskiego.

15
    Teraz gospodarze na dłużej zagościli pod polem karnym gości.

17
    Nic z tego jednak nie wynikło i od autu rozpocznie Legionovia.

18
    Gol dla Legionovii!
    Strzelcem bramki WÓJCIK.
    OPIS BRAMKI: Najniższy na boisku zdobywa bramkę głową! Zawodnik grający z numerem 26 dostał dobre dośrodkowanie i strzałem w długi róg pokonał Wróbla.

20
    Co za sytuacja na 0:2! Sam na sam poradził sobie Wróbel.

21
    Kolejna świetna sytuacja. Znów powinno być 0:2, ale tym razem spojenie słupka z poprzeczką ratuje gospodarzy.

22
    Krytyczne minuty dla gospodarzy. Muszą się otrząsnąć, ale w obronie grają fatalnie.

23
    Żółtą kartkę otrzymuje Karmański (Błękitni Stargard).

24
    Od momentu zdobycia bramki, sytuacja na murawie stała się bardzo dynamiczna.

25
    Jest rzut rożny dla gości, ale uspokoił sytuację Wróbel.

26
    Znów fauluje zawodnik gospodarzy. Do strzału bezpośredniego szykuje się Wójcik.

27
    Trafia w mur...ale nadal przy piłce przyjezdni.

29
    Legionovia jakby z większą wiarą. Błękitni sfrustrowani.

30
    Powoli poprawia się pogoda. Czy to będzie zwiastun lepszej gry gospodarzy?

31
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki LISOWSKI
    OPIS BRAMKI: Wyszli z trudnej sytuacji gospodarze. Kiedy wydawalo się, że stracili kontrolę nad meczem, zdobyli bramkę. Nabiegał się w tej sytuacji Fadecki i w ostatniej fazie akcji zagrał piłkę klatką piersiową do Lisowskiego który strzałem przy prawym słupku pokonał Madejskiego.

34
    Błękitni starają się utrzymać kontrolę nad meczem.

35
    Daleko wybija Wróbel.

37
    Mecz się uspokoił...

38
    Błękitni byli blisko prowadzenia, ale zabrakło centymetrów Brzeziańskiemu.

39
    Rzut rożny dla stargardzian, ale strzał głową obok bramki.

43
    Zbliżamy się do końca pierwszej połowy i z pewnością drugie 45 minut będzie ciekawe.

44
    Mocny początek meczu Legionovia może przypłacić w drugiej połowie.

45
    Jeszcze rzut wolny dla gospodarzy.

45+1
    Było blisko, ale jest jeszcze rzut rożny.

45+1
    Co za zamieszanie. Liśkiewicz z kilku metrów kopnął wzdłuż linii bramkowej! Był jeszcze rzut rożny, ale sędzia zakończył pierwszą połowę.

45+2

46

46
    Już na dobre przetarło się niebo nad Stargardem i to może zwiastować lepsza grę.

48
    Lepiej weszła w drugą połowę Legionovia.

50
    Żółtą kartkę otrzymuje Wodecki (Legionovia Legionowo).

51
    Żółtą kartkę otrzymuje Flis (Błękitni Stargard).

52
    Goście naciskają od początku drugiej połowy.

53
    Czapłygin wyszedł z piłką za pole gry.

54
    Faul w środku pola na Czapłyginie.

56
    Błękitni kontrolują piłkę od kilku chwil.

57
    Kolejna akcja od tyłu budowana przez stoperów ze Stargardu.

58
    Świetna sytuacja gospodarzy, ale Madejski stanął na wysokości zadania.

59
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Flis, na boisku pojawia się Magnuski.

60
    Rzut rożny dla Legionovii.

61
    Żółtą kartkę otrzymuje Ciach (Legionovia Legionowo).

62
    Co raz więcej żółtych kartoników pokazuje sędzia główny tego spotkania.

63
    Fadecki fatalnie dośrodkowuje...

64
    Jest rzut rożny dla gości.

65
    Kolejny korner po zamieszaniu w polu karnym.

66
    Uderzał jeden z zawodników grających w żółtych koszulkach, ale ponad bramką.