BKS Stal – Górnik W. 2:0 (koniec)
BKS Stal Bielsko-Biała
2:0 (1:0)
Górnik Wałbrzych
Niedziela 07.08.2016, 17:00 • Stadion Miejski w Bielsku-Białej • 3 liga, grupa III

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w portalu LAJFY.COM! (18:57:42)

BKS wygrywa z Górnikiem 2:0. To nie był piękny mecz, ale bramki mogły się podobać. Trzeba podkreślić, że gospodarze pokazali więcej determinacji i zdecydowania w grze. Górnik był skoncentrowany na defensywie i miał spore trudności w grze kombinacyjnej. Osamotniony Migalski nie miał zbyt wielu okazji do oddania strzału. Linia pomocy w Górniku został rozbita przez graczy z Bielska-Białej. BKS zagrał pewnie w linii pomocy. Wykorzystał dwie wyborne okazje. Gra obu drużyn przeciętna, ale zwycięstwo gospodarzy zasłużone.

90+2

90+1
    Jeden z graczy gospodarzy ucierpiał. Przerwa w grze. Interwencja masażysty.

90
    Czekamy na końcowy gwizdek. Nic się specjalnego nie dzieje na murawie.

89
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Migalski, na boisku pojawia się Młodziński.

87
    Zmiana w drużynie BKS Stal Bielsko-Biała: z boiska schodzi Szczęsny, na boisku pojawia się Radomski.

85
    Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Sobiesierski uderzał z dystansu, ale piłka trafiła w jednego z graczy gości. To była najlepsza sytuacja dla gości w drugiej połowie.

84
    Korner dla Górnika.

84
    Rzut wolny dla Górnika.

82
    Zmiana w drużynie BKS Stal Bielsko-Biała: z boiska schodzi Chrapek, na boisku pojawia się Pryszcz.

80
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Krzymiński, na boisku pojawia się Brzeziński.

78
    Świetna akcja nowego zawodnika na murawie – Bezaka. Gracz BKS-u popisał się rajdem lewą stroną boiska i wpadł w pole karne, ale Jaroszewski kapitalnie interweniował na przedpolu.

77
    Zmiana w drużynie BKS Stal Bielsko-Biała: z boiska schodzi Karcz, na boisku pojawia się Bezak.

76
    Kąśliwe uderzenie Sobiesierskiego z dystansu. Kozik broni na raty.

74
    Sporo niedokładności z jednej i drugiej strony.

72
    Niewiele się zmienia. BKS nie ma wielkiej ochoty do ataku, a Górnik nie ma pomysłu na sforsowanie linii defensywnych gospodarzy.

70
    Ostatnie 20 minut spotkania.

68
    Górnik długi czas utrzymuje się przy piłce. Goście starają się przejąć inicjatywę.

66
    Zmiana w drużynie BKS Stal Bielsko-Biała: z boiska schodzi Caputa, na boisku pojawia się Wiśniewski.

65
    Przerwa w grze. W starciu ucierpiał Szczęsny.

64
    Korner dla BKS-u.

64
    Zamieszanie w polu karnym gości. Szczęsny próbował uderzyć, ale został zablokowany.

62
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Pierzga, na boisku pojawia się Sobiesierski.

60
    Górnik po utracie drugiej bramki wyraźnie się ożywił. Goście ryzykują grając wysokim pressingiem.

59
    Nieudana próba strzału w wykonaniu Gawlika.

56
    Gol dla BKS-u Bielsko-Biała!
    Strzelcem bramki FELSCH. Błyskawiczna akcja na lewym skrzydle Chrapka, który idealnie zagrywa na piąty metr, gdzie czeka Felsch. Uderzenie z powietrza i mamy drugą bramką dla gospodarzy.

55
    Rzut wolny dla BKS-u. Piłka ustawiona blisko narożnika pola karnego.

54
    Drugi korner dla gospodarzy.

53

49
    Gra jest wyjątkowo chaotyczna.

47
    Górnik rozgrywa piłkę na własnej połowie.

46

Zawodnicy obu drużyn powoli wracają na murawę.

Za nami pierwsza połowa, która przyniosła jedną bramkę. Losy spotkania jeszcze nie zostały rozstrzygnięte. Zapraszamy na drugą połowę.

45

45
    Arbiter nie zdecydował się doliczyć dodatkowego czasu do pierwszej połowy.

42
    BKS rozgrywa piłkę po obwodzie na własnej połowie.

40
    Ależ zamieszanie w polu karnym Górnika. Piłka trafia w nogę jednego z graczy BKS-u, a następnie odbija się od zawodnika Górnika. O włos od bramki samobójczej. Kolejny korner.

39
    Korner dla gospodarzy.

39
    Rzut wolny dla BKS-u na połowie Górnika.

37
    Strzelcem bramki SEWERYN CAPUTA. Świetne zagranie w szesnastkę, gdzie do piłki dopadł Caputa, który strzałem po ziemi zdobył bramkę.

36
    Rzut wolny dla BKS-u w okolicy narożnika pola karnego Górnika. Wrzutkę w pole karne wybijają obrońcy gości.

34
    Sporo chaosu na boisku. Obie drużyny próbują, ale nic z tego nie wychodzi.

32

30
    Pół godziny gry za nami.

28
    Kolejne minuty niewiele zmieniają w obrazie gry. BKS dłużej utrzymuje się przy piłce, ale oprócz strzału w poprzeczkę nic więcej nie wydarzyło się w polu karnym Górnika.

26
    Słupek! Szczęsny kapitalnie uderzył z 10. metra!

25
    BKS dłuższy czas utrzymuje się przy piłce w okolicach pola karnego Górnika.

24
    Rzut wolny dla BKS-u. Piłka ustawiona na 30. metrze przed bramką Górnika.

23
    Gra się uspokoiła.

22
    Na trybunach stadionu w Bielsku pojawili się kibice z Wałbrzycha.

21
    Kontra Górnika, ale niedokładnie zagrywał z prawego skrzydła Pierzga.

20
    BKS zaatakował dosyć wysokim ustawienie linii defensywy, co skróciło pole gry. Rzut z autu dla gospodarzy.

19
    W pierwszy kwadransie BKS był lepiej zorganizowany, ale od kilku minut to Górnik coraz pewniej prezentuje się w Bielsku.

18
    Rzut wolny dla gości. Faul w ofensywie popełnił jeden z graczy BKS-u.

16
    Groźne uderzenie Migalskiego. Kozik interweniuje.