Jastrzębie – Radomiak 2:1 (koniec) | KKS – Pogoń 0:4 (koniec) | Sandecja – Śląsk 1:2 (po dogrywce)
Bytovia – Zagłębie L. 1:0 (koniec) | Chojniczanka – Stal M. 2:0 (koniec) | Górnik Z. – Legia 3:2 (po dogrywce)
MKS Bytovia Bytów
1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin
Środa 10.08.2016, 19:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna Puchar Polski • 1/8 finału

Dziękuję za uwagę. (20:52:39)

Drutex-Bytovia przeważała niemal całe spotkanie. Zasłużyła na zwycięstwo. Wcześniej brakowało podopiecznym Kafarskiego tylko szczęścia. W 1/8 na Bytovię czeka już Śląsk Wrocław.

90+3

90+2
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Surdykowski, na boisku pojawia się K.Bąk.

90+1
    Strzał Janoszki z przewrotki nad bramką.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Mandrysz (Drutex-Bytovia Bytów).

86
    Gol dla Bytovii!
    W końcu Bytovii dopisało szczęście. Kapitalną akcję wykończył J.BĄK, który przy bliższym słupku pokonał Forenca. Piłka odbiła się jeszcze od słupka, ale wpadła do siatki.

83
    Pachnie dogrywką na boisku w Bytowie. Zostało jeszcze tylko kilka minut, a żadna ze stron nie może zdobyć bramki. Może zdecydować to kto będzie miał więcej szczęścia.

81
    Uderzenie Siemaszki zdecydowanie nad bramką gospodarzy.

80
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Wacławczyk, na boisku pojawia się Rzuchowski.

78
    Niewiele brakowało Poczobutowi, aby zdobył bramkę zza pola karnego. Piłka po jego strzale minimalnie przelatuje obok bramki Forenca. Drutex-Bytovii brakuje szczęścia.

74
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Janus, na boisku pojawia się Siemaszko.

74
    Nieco poprawiła się gra Zagłębia. Wymieniają dużo podań, jednak w okolicach pola karnego gospodarzy nie potrafią wymienić ostatniego dokładnego podania, która otworzyłoby drogę do bramki Bieszczada.

70
    Żółtą kartkę otrzymuje Piątek (Zagłębie Lubin).

70
    Jedna z niewielu groźnych akcji gości. Strzał Piątka po dośrodkowaniu z prawej strony boiska obroniony przez Bieszczada.

68
    Kolejne zagrożenie pod bramką Forenca. Strzał Poczobuta zablokowany jednak zawodnika Zagłębia.

65
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Efir, na boisku pojawia się J.Bąk.

62
    Kolejne minuty mijają a gra Zagłębia mało się poprawia. Korzystne dla nich jest jednak to, że nadal jest bezbramkowy remis.