Świt NDM – Concordia 2:0 (koniec)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:0 (1:0)
Concordia Elbląg
Piątek 12.08.2016, 19:00 • Stadion Miejski, Nowy Dwór Mazowiecki • 3 liga, grupa I • Runda 2
    Świt utrzymał zaliczkę z pierwszej połowy i dodatkowo dobił rywala w końcówce drugiej części gry, tym samym wygrywa pierwsze spotkanie w tym sezonie. Concordia w drugiej połowie próbowała za wszelką cenę wyrównać, ale bezskutecznie. Dziękujemy za uwagę.

90+6
    Koniec meczu. (20:49:49)

90+5
    Jeszcze jeden rzut wolny dla Świtu.

90+3
    Kolejna próba Gapczyńśkiego. Pewnie tym rarzem na linii Matłoka.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Kiełtyka (Concordia Elbląg).

90
    Gol dla Świtu!

Szybka kontra Świtu i piłkę na lewe skrzydło dostaje ADRIAN GAPCZYŃSKI i podwyższa prowadzenie!

88
    Concordia rozpaczliwie próbuje zbliżyć się pod bramką Świtu. Robi się gorąco pod bramką gospodarzy.

87
    Pewnie wyłapuje dośrodkowanie Matłoka.

86
    Piłka po strzale Stryjka musnęła zawodnika gości i mamy rzut rożny.

85
    Nikt nie zamknął tego dośrodkowania i od bramki rozpocznie Matłoka.

84
    Jeszcze jeden korner.

83
    Rzut rożny dla gospodarzy.

80
    Wysoko nad bramką z lewego narożnika pola karnego uderzył Pomorski.

78
    Zmiana w drużynie Świt Nowy Dwór Mazowiecki: z boiska schodzi Jabłoński, na boisku pojawia się Gapczyński.

78
    Zmiana w drużynie Świt Nowy Dwór Mazowiecki: z boiska schodzi Szczepański, na boisku pojawia się Stryjek.

78
    Zmiana w drużynie Concordia Elbląg: z boiska schodzi Lubiejewski, na boisku pojawia się Pietrewicz.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Załucki (Concordia Elbląg).

74
    Dobra odpowiedź Świtu i tym razem pewny na linii Matłoka.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Adrian Somorowski

Gole: 29. Kamiński (kar.), 90. Gapczyński

Kartki:   62. Olczak (NDM), 72. Jabłoński (NDM) – 23. Otręba (CON), 33. Kuczkowski (CON), 75. Załucki (CON), 90+1. Kiełtyka (CON)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Prus – Napora, Kamiński, Drwęcki, Przysowa – Jabłoński (78.Gapczyński), Olczak (68.Karaszewski), Perzyna, Radwański (65.Wolski) – Szczepański (78.Stryjek), Pomorski

Zmiany: Mioduszewski, Karaszeski, Kozłowski, Stryjek , Rybak, Wolski, Gapczyński

Concordia Elbląg: Matłoka – Kiełtyka, Lewandowski, Kamiński, Tomczuk – Lubiejewski (78.Pietrewicz), Otręba, Burzyński, Kuczkowski (58.Kuczkowski), Szmydt – Bujnowski (71.Załucki)

Zmiany: Stupak ,Strach, Pietrewicz, Błażewicz, Załucki, P.Pelc, M.Pelc

Sędziowie: Grzegorz Kujawa (W-M ZPN), Artur Wiśniewski (W-M ZPN), Sebastian Sikorski (W-M ZPN)