Iran – Egipt 3:0 (koniec) | Argentyna – Kuba 3:0 (koniec) | Polska – Rosja 2:3 (koniec)
Stany Zjednoczone – Francja 3:1 (koniec)
Polska
2
18 25 18 25 13
Rosja
3
25 16 25 22 15
Sobota 13.08.2016, 20:00 • Maracanãzinho, Rio de Janeiro • LETNIE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2020 - mężczyżni • Grupa B

0:0
    Za nami wiele wspólnych emocji. O zwycięstwie zadecydowały detale. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia innych spotkań w naszym serwisie! Dobrej nocy wszystkim. (22:06:35)
    0:0 Sam Kurek meczu nie wygra. Szkoda, że Michał Kubiak obudził się dopiero na koniec spotkania. Miejmy nadzieję, że to był najgorszy mecz Polaków na tej Olimpiadzie!

13:15

13:15
    Autowa zagrywka Rafała Buszka. Rosja wygrywa 3:2!

13:14
    Świetnie grają teraz Polacy. Kubiak na lewym skrzydle obija blok Rosjan i piłka spada na aut.

12:14
    Świetny atak Kubiaka na lewej stronie po dłoniach Volvicha. Przerwa dla Władimira Alekno!

11:14
    Bartosz Kurek uderza z lewego ataku po bloku w aut.

10:14
    Alexander Volkov odpowiada atakiem na środku w pole. Piłki meczowe dla Rosji!

10:13
    Bieniek ze środka w boisko.

9:13
    Egor Kliuka z lewego skrzydła po potrójnym bloku w aut. Przerwa na żądanie Antigi!

9:12
    Kończy atak z lewej flanki Sergey Tetyukhin.

9:11
    Mikhaylov serwuje daleko w aut.

8:11
    Pewnie atakuje na prawym skrzydle Maxim Mikhaylov.

8:10
    Świetnie Mika kiwa na lewym skrzydle w wolne pole.

7:10
    Również i Bartosz Kurek serwuje w aut.

7:9
    Egor Kliuka psuje zagrywkę.

6:9
    Świetna okazja dla Polaków, ale Mika za mocno w aut.

6:8
    Bardzo dobre uderzenie na środku w wykonaniu Mateusza Bieńka.

5:8
    Grankin na środek do Volvicha i rosyjski środkowy pewnie trafia w połowę rywali. Zmiana stron i kontynuujemy spotkanie.

Adam Ka

Polska: Nowakowski, Konarski, Kurek, Kłos, Drzyzga, Łomacz, Kubiak (C), Mika, Buszek, Bednorz, Bieniek. Libero: Zatorski
    Rosja: Kobzar, Grankin, D. Volkov, Tetyukhin (C), Aschev, Bakun, Volvich, Mikhaylov, A. Volkov, Kliuka, Ermakov. Libero: Verbov

Sędziowie: Fabrizio Pasquali (Włochy) – Juraj Mokry (Słowacja)