Porto – AS Roma 1:1 (koniec) | Villarreal – Monaco 1:2 (koniec) | Dundalk – Legia 0:2 (koniec)
Łudogorec – Vik. Pilzno 2:0 (koniec) | Celtic – Hapoel BS 5:2 (koniec)
FC Porto
1:1 (0:1)
AS Roma
Środa 17.08.2016, 20:45 • Estádio Do Dragão, Porto (kapacita 50.399 diváků) • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • Play-off

Spotkanie w Porto właśnie dobiegło końca! Po bardzo emocjonującym widowisku gospodarze remisują z AS Romą 1:1. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na naszym portalu! (22:38:32)

90+6

90+6
    Casillas pewnie wyłapuje piłkę po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego.

90+5
    Arbiter postanowił ukarać również Pereirę.

90+5
    De Rossi ukarany kartonikiem za udział w przepychance.

90+4
    Arbiter podyktował rzut wolny dla AS Romy blisko pola karnego rywali! Do ostrych przepychanek doszło pomiędzy zawodnikami obydwu drużyn.

90+2
    Jeden z zawodników gospodarzy złapany na pozycji spalonej. Niezwykle cenne sekundy zyskują w tym momencie przyjezdni z Włoch.

90+1
    Cztery minuty dłużej potrwa ten pojedynek!

90
    Od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego grę wznowią przyjezdni.

88
    Niewiele minut zostało do końca spotkania. Bardzo bliscy utrzymania wyniku są przyjezdni. Zapowiadają się jednak emocje do ostatniego gwizdka!

86
    Dobrze zapowiadająca się akcja Porto przerwana przez arbitra. Udana pułapka ofsajdową defensywy drużyny gości.

85
    Zmiana w drużynie FC Porto: z boiska schodzi Otavinho, na boisku pojawia się Evandro.

84
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Florenzi, na boisku pojawia się Paredes.

83
    Corona powalił na murawę jednego z obrońców Romy w polu karnym rywali i arbiter przerywa grę.

81
    Alisson świetnie wyłapuje piłkę po uderzeniu głową jednego z rywali z okolic szóstego metra!

80
    Festiwal nieskuteczności Smoków trwa. Gdyby miejscowi wykorzystali chociaż połowę stworzonych okazji, już dziś mogliby cieszyć się z awansu.

78
    Trwa oblężenie bramki Romy. Bardzo długo gospodarze wymieniają się podaniami przed polem karnym rywali.

77
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Salah, na boisku pojawia się Fazio.

Gole: 61. Silva (kar.) – 21. Felipe (sam.)

Kartki:   63. Andre (PRT), 90+5. Pereira (PRT) – 14. Manolas (ASR), 28. Vermaelen (ASR), 34. Jesus (ASR), 56. Strootman (ASR), 61. Palmieri (ASR), 90+5. Rossi (ASR)   41. Vermaelen (ASR)

FC Porto: Casillas – Pereira, Felipe, Marcano, Telles – Herrera, Pereira – Lopez (75. Corona), Otavinho (Evandro), Andre (67. Layun) – Silva

Zmiany: Jose Sa – Corona, Evandro, Layun, Neves, Teixeira, Varela

AS Roma: Alisson – Florenzi (84. Paredes), Manolas, Vermaelen, Jesus – Nainggolan, De Rossi, Strootman – Salah (77. Fazio), Dżeko, Perotti (44. Palmieri)

Gole: 8. Felipe, 74. Layun, 75. Corona

Kartki:   90. Emerson (ASR) – 14. Herrera (PRT), 31. Otavio (PRT), 58. Oliveira (PRT), 66. Andre Silva (PRT)   39. Rossi (ASR), 50. Emerson (ASR)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 11:3. Rzuty rożne: 11:2. Spalone: 0:2. Foule: 12:16.