FK Astana – BATE 2:0 (koniec) | Dinamo Tb. – PAOK 0:3 (koniec) | SønderjyskE – Sparta 0:0 (koniec)
FK Krasnodar – Partizani 4:0 (koniec) | Midtjylland – Osmanlispor 0:1 (koniec) | Maccabi T.A. – Hajduk 2:1 (koniec)
Qabala – Maribor 3:1 (koniec) | Göteborg – Karabach 1:0 (koniec) | Slavia – Anderlecht 0:3 (koniec)
Austria W. – Rosenborg 2:1 (koniec) | Larnaka – Slovan 0:1 (koniec) | Basaksehir – Szachtar 1:2 (koniec)
Lokomotiva – Genk 2:2 (koniec) | Panathinaikos – Brøndby 3:0 (koniec) | Fenerbahce – Grasshoppers 3:0 (koniec)
Vojvodina – Alkmaar 0:3 (koniec) | Astra – West Ham 1:1 (koniec) | Gent – Shkendija 2:1 (koniec)
Sassuolo – Crvena Zvezda 3:0 (koniec) | Arouca – Olympiakos 0:1 (koniec) | AS Trencin – Rapid 0:4 (koniec)
Panathinaikos AO
3:0 (1:0)
Brøndby IF
Czwartek 18.08.2016, 20:00 • Stadion Apostolos Nikolaidis, Ateny • Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna) • Play-off

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do naszych relacji! (21:57:52)
    Grecy wysoko wygrywają na swoim stadionie:

Za nami dobry mecz w wykonaniu Koniczynek. Panathinaikos Ateny nie miał najmniejszego problemu z pokonaniem na własnym obiekcie Brøndby IF. Najpierw bramkę w pierwszej połowie zdobył Marcus Berg, a po przerwie podwyższył strzałem z rzutu karnego Cristian Ledesma. Na sam koniec było kolejne trafienie szwedzkiego napastnika i w efekcie gospodarze wysoko wyrywają z ekipą Kamila Wilczka. Wydaje się, że grecki team może być już pewny awansu do fazy grupowej Europa League.

90+4

90+3
    Jeszcze jedną okazję będą mieli zawodnicy gospodarzy. Konstruują oni szybki atak na prawej stronie boiska i szukają miejsca do dośrodkowania.

90+1
    Węgierski sędzia dolicza cztery dodatkowe minuty do tego spotkania. Za moment Panathinaikos będzie mógł się cieszyć z okazałego zwycięstwa.

90
    Za moment dowiemy się o ile minut sędzia zdecyduje się przedłużyć ten mecz. Powinniśmy się spodziewać około czterech minut.

89
    Obaj trenerzy nieustannie stoją przy linii bocznej boiska i doradzają swoich podopiecznym. Zdecydowanie w lepszym nastroju może być szkoleniowiec gospodarzy.

88
    Zdecydowanie oba zespoły chcą już, aby to spotkanie się skończyło. Gospodarze niemal mogą być już pewni udziału w fazie grupowej Europa League.

87
    Piękne dośrodkowanie w pole karne posłał z rzutu wolnego zawodnik Koniczynek i Moledo minimalnie chybił mocnym strzałem głową.

86
    Zmiana w drużynie Panathinaikos AO: z boiska schodzi Berg, na boisku pojawia się Rinaldi.

85
    Gospodarze rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska. Nie sprawiają im zbyt wielkich problemów przeciwnicy.

84
    Co za akcja zawodnika Panathinaikosu przy linii końcowej boiska! Minął on kilku rywali i wyłożył futbolówkę Leto na dziesiątym metrze, ale strzał tego drugiego został zablokowany!
    82. Marcus Berg (PAN) - 3:0

82
    Gol dla Panathinaikosu!
    Strzelcem bramki MARCUS BERG.

To jest zdecydowanie dzień tego napastnika! Tym razem wykazał on się fantastycznym wykończeniem akcji i po podaniu od Ledesmy na wolne pole zdołał strzałem w dalszy róg bramki pokonać bezradnego bramkarza!

81
    Przed nami ostatnie fragmenty tego spotkania. Warto mieć jeszcze na uwadze, że sędzia może sporo minut doliczyć do drugiej części gry.

79
    Leto próbował w bardzo ciekawy sposób zaskoczyć bramkarza rywali, ale jego próba przewrotki skończyła się przewinieniem w ofensywie.

78
    Mamy przewinienie zawodnika miejscowego teamu w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego grę wznowią gracze Brøndby IF.

77
    To mogła być piękna bramka Ledesmy! Zawodnik Koniczynek przymierzył zza pola karnego w dalszy róg bramki, ale trafił tylko w słupek!

Kamil Kazmierczak

Dawid Czempisz

Gole: 45+2. Berg, 54. Ledesma (kar.), 82. Berg

Kartki:   4. Koutroumbis (PAN), 30. Wakaso (PAN) – 8. Crone (BRY), 36. Albrechtsen (BRY)   33. Crone (BRY)   50. Ronnow (BRY)

Posiadanie piłki: 70 % : 30 %.
    Strzały celne: 8:1. Strzały niecelne: 9:1. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 5:0. Foule: 7:13.
    Panathinaikos AO: Steele – Koutroumbis (58. Leto), Ivanov, Moledo – Mesto, Zeca, Ledesma, Hult – Ibarbo, Wakaso (74. Villafanez) – Berg (86. Rinaldi).

Zmiany: Kotsolis – Nuno Reis, Leto, Lod, Villafanez, Rinaldi, Nano.

Brøndby IF: Ronnow – Larsson, Albrechtsen, Rocker, Crone – Norgaard – Phiri, Hjulsager – Mukhtar (46. Juelsgård) – Pukki (53. Toppel), Wilczek (72. Hermansson).

Zmiany: Toppel – Juelsgard, Hermansson, Austin, Holst, Urena, Jakobsen.

Główny: Istvan Vad (HUN).
    Asystenci: Istvan Albert (HUN), Peter Berettyan (HUN).
    Techniczny: Zsolt Szabo (HUN).