Cracovia – Ruch | 1:1 (koniec) | | | Piast – Pogoń | 0:2 (koniec) | | | Legia – Arka | 1:3 (koniec) |
Olimpia G. – Stal M. | 3:1 (koniec) | | | Chrobry – Podbeskidzie | 0:2 (koniec) | | | Stomil – GKS K. | 1:1 (koniec) |
MKS Kluczbork – GKS T. | 1:1 (koniec) |
Stal S. W. – Puszcza | 1:0 (koniec) | | | Rozwój – Radomiak | 1:1 (koniec) | | | Błękitni – Siarka T. | 3:1 (koniec) |
Raków – Gryf | 4:1 (koniec) | | | Odra O. – Warta | 4:1 (koniec) | | | Kotwica – Legionovia | 2:0 (koniec) |
Jagiellonia II – ŁKS | 0:0 (koniec) | | | Legia II – Sokół | 2:1 (koniec) | | | Huragan W. – MKS Ełk | 0:1 (koniec) |
Concordia – Mot. Lubawa | 5:1 (koniec) | | | Łowicz – Widzew | 0:1 (koniec) |
Chemik B. – Kleczew | 0:3 (koniec) | | | Vineta – Gwardia K. | 0:0 (koniec) |
Lechia ZG – Górnik II | 2:0 (koniec) | | | Górnik W. – Pawłowice Śl. | 1:2 (koniec) |
Karpaty K. – Avia | 0:2 (koniec) | | | Unia T. – Trzebinia-Siersza | 3:0 (koniec) | | | Resovia – Biała Podlaska | 1:1 (koniec) |
Soła – Małogoszcz | 4:0 (koniec) | | | Motor – Spartakus | 3:0 (koniec) |
Stoke – Man City | 1:4 (koniec) | | | Swansea – Hull | 0:2 (koniec) | | | Tottenham – Crystal Palace | 1:0 (koniec) |
Watford – Chelsea | 1:2 (koniec) | | | West Bromwich – Everton | 1:2 (koniec) | | | Burnley – Liverpool | 2:0 (koniec) |
Leicester – Arsenal | 0:0 (koniec) |
AS Roma – Udinese | 4:0 (koniec) | | | Juventus – Fiorentina | 2:1 (koniec) |
FC Barcelona – Real Betis | 6:2 (koniec) | | | Granada – Villarreal | 1:1 (koniec) | | | Sevilla – RCD Espanyol | 6:4 (koniec) |
Nantes – Monaco | 0:1 (koniec) | | | Lille – Dijon | 1:0 (koniec) | | | Lorient – Bastia | 0:3 (koniec) |
Toulouse – Bordeaux | 4:1 (koniec) | | | Angers – Nice | 0:1 (koniec) | | | Rennes – AS Nancy | 2:0 (koniec) |
Slovacko – Bohemians | 2:0 (koniec) | | | Hradec Kralove – Jihlava | 1:0 (koniec) | | | Karvina – Dukla | 2:1 (koniec) |
Vik. Pilzno – Zlín | 0:2 (koniec) |
Prešov – Moravce-Vrable | 1:0 (koniec) | | | Slovan – MSK Żilina | 1:0 (koniec) | | | Senica – Zeleziarne | 0:1 (koniec) |
Michalovce – Dunajska | 1:0 (koniec) | | | Spartak Myj. – Spartak T. | 1:1 (koniec) |
Honduras – Nigeria | 2:3 (koniec) | | | Brazylia – Niemcy | 1:1 (5:4 po rz. karnych) |
Szwecja – Niemcy | 1:2 (koniec) |
Gać – Orzeł Sadowice | 3:0 (koniec) |
finał
Stomil Olsztyn
1:1
(1:0)
GKS Katowice
61
|
Fatalne zachowanie Piotra Skiby, który "nabił" zawodnika gości i mamy wyrównanie!
|
|
11
|
KUJAWA pewnie strzela z 11 metrów! Stomil obejmuje prowadzenie!
|
Gole:
11. Kujawa (kar.) – 61. Sobków
Sędziowie: Pskit, Hankiewicz, Gajda, Mularczyk
Widownia:
Kartki: 87. Nowak (KAT)
Spudłowany karny!:
Stomil Olsztyn:
Skiba – Czarnecki, Wełnicki, Ziemann, Ratajczak – W. Biedrzycki (79. Szewczyk), Głowacki (65. Jegliński), Nishi, Kun, Lech – Kujawa (62. Kujawa)
Zmiany: Leszczyński, Trzeciakiewicz, I. Biedrzycki, Jegliński, Szewczyk, Zahorski, Suchocki
Trener:
GKS Katowice: Nowak – Czerwiński, Kamiński, Praznovsky, D. Abramowicz, Kalinkowski (80. Pielorz), Zejdler, Foszmańczyk (86. M. Abramowicz), Prokić (62. Bębenek), Sobków – Goncerz
Zmiany: M. Abramowicz, Garbacik, Wołkowicz, Bębenek, Pielorz, Mandrysz, Duda
Trener:
Zmiany: Leszczyński, Trzeciakiewicz, I. Biedrzycki, Jegliński, Szewczyk, Zahorski, Suchocki
Trener:
GKS Katowice: Nowak – Czerwiński, Kamiński, Praznovsky, D. Abramowicz, Kalinkowski (80. Pielorz), Zejdler, Foszmańczyk (86. M. Abramowicz), Prokić (62. Bębenek), Sobków – Goncerz
Zmiany: M. Abramowicz, Garbacik, Wołkowicz, Bębenek, Pielorz, Mandrysz, Duda
Trener:
Sędziowie: Pskit, Hankiewicz, Gajda, Mularczyk
Widownia:
PeZet