Stal S. W. – Puszcza 1:0 (koniec) | Rozwój – Radomiak 1:1 (koniec) | Błękitni – Siarka T. 3:1 (koniec)
Raków – Gryf 4:1 (koniec) | Odra O. – Warta 4:1 (koniec) | Kotwica – Legionovia 2:0 (koniec)
Odra Opole
4:1 (3:0)
Warta Poznań
Sobota 20.08.2016, 17:00 • Stadion Miejski, Opole • 2. Liga • 4. kolejka

90
    Gol dla Warty!
    FILIP BRZOSTOWSKI trafia na otarcie łez dla poznańskiej drużyny. Goście wyjadą z Opola na tarczy, lecz strzał w 90. minucie delikatnie osłodzi gorycz porażki.

70
    Gol dla Odry!
    Mamy podwyższenie wyniku! Pogrom w Opolu. MATEUSZ GANCARCZYK wpisuje się na listę strzelców i wbija gwóźdź do trumny Warty Poznań. Czy goście będą mieli siłę chociaż na honorowe trafienie?

38
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego znakomicie wykorzystał MATEUSZ BODZIOCH. Piłka zamiast trafić w ręce Filipkowiaka wpadła pod nogi opolanina. Fatalnie spisuje się dzisiaj bramkarz Warty Poznań. Wydaje się, że wszystko będzie już jasne po pierwszej połowie.

8
    MATEUSZ PEROŃSKI podwyższa wynik jeszcze przed upływem 10 minut! Odra gra dzisiaj jak z nut. Doskonałe dośrodkowanie zostało należycie wykorzystane, gospodarze zaczynają z wysokiego C.

2
    Cóż za otwarcie spotkania! MAREK GANCARCZYK w 61 sekundzie meczu otwiera wynik! Niesamowite rozpoczęcie gospodarzy, tego chyba nikt się nie spodziewał. Czy opolanie utrzymają tak fantastyczne tempo?

Bartosz Bednarek

Gole: 2. Gancarczyk, 8. Peroński, 38. Bodzioch, 70. Gancarczyk – 90. Brzostowski

Kartki:   62. Gancarczyk (ODO) – 29. Cywiński (WAR), 51. Marciniak (WAR), 69. Siwek (WAR)

Odra Opole: Weinzettel – Trznadel, Kowalski, Bodzioch, Winiarczyk – Wepa (C), Peroński, Mar. Gancarczyk (64. Sypek), Brusiło (46. Mat. Gancarczyk), W. Gancarczyk (46. Krysian) – Wolny (55. Brychlik)
    Zmiany: Ziarko – Przystalski, Krysian, Sypek, Mat. Gancarczyk, Brychlik, Niemczyk

Warta Poznań: Filipkowiak – Kieł, Kieliba (46. Siwek), Dejewski, Marciniak – Ngamayama (C), Białożyt (75. Szynka) – Cywiński (36. Ciarkowski), Brzostowski, Biegański (46. Fiedosiewicz) – Paczyński.
    Zmiany: Dojcz – Fiedosewicz, Ciarkowski, Siwek, Szynka, Goździk, Brylewski

Sędziowie: Dawid Bukowczan (Żywiec) – Szczurek, Heller