Atletico – Alaves 1:1 (koniec) | Celta Vigo – Leganés 0:1 (koniec) | Valencia – Las Palmas 2:4 (koniec)
Valencia CF
2:4 (2:3)
UD Las Palmas
Poniedziałek 22.08.2016, 22:00 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga • Runda 1

86
    Mir zmienił Pereza, którego strzał rozpaczy sprzed minuty był ostatnim tego wieczoru.

84
    Viera zdobył w tym meczu gola z rzutu karnego. Jego zmiennikiem w 84. minucie jest Araujo.

67
    Bakkali to drugi zmiennik w obozie Valencia CF. Ofensywnie usposobiony zawodnik za bocznego defensora Montoyę.

62
    Druga zmiana gości, krótko po pierwszej, Montoro jest na boisku, a Gomez może obejrzeć końcówkę z ławki rezerwowych.

59
    Pierwsza roszada personalna u gości. Momo za coraz bardziej zmęczonego Boatenga.

46
    Jedna zmiana w zespole gospodarzy. Mustafi jest na boisku zamiast jednego z zawodnych stoperów – Vezo.

Gole: 6. S. Mina, 34. S. Mina – 16. Livaja, 24. Viera (kar.), 31. Boateng, 88. Livaja

Kartki:   29. S. Mina (VAL), 71. Medrán (VAL) – 45. Boateng (LPA), 90. Livaja (LPA)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 8:4. Strzały niecelne: 7:1. Rzuty rożne: 12:1. Spalone: 3:3. Foule: 15:18.
    Valencia CF: Ryan – Montoya (67. Bakkali), Vezo (46. Mustafi), Abdennour, Gayá – E. Pérez (C) (86. Mir), Parejo – Cancelo, Medrán, S. Mina – Alcácer.
    Zmiany: Doménech – Bakkali, Mir, R. Ibáñez, Soler, Suárez, Mustafi.

UD Las Palmas: Varas – Michel, David García (C), Bigas, D. Castellano – Mesa, V. Gómez (62. Montoro) – El Zhar, Viera (84. Araujo), Boateng (59. Momo) – Livaja.
    Zmiany: Lizoain – Momo, Montoro, Tyronne, Artiles, Araujo, Simón.

Sędziowie: Inaki Vicandi Garrido