2:2 (1:1)
MKS Bytovia Bytów
Wtorek 23.08.2016, 17:30 • Stadion MOSiR, Mielec • Fortuna 1 Liga • 5. kolejka
    Na ten moment to już wszystko. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Dzisiejszy pojedynek w Mielcu zakończył się wynikiem 2:2. Trzeba przyznać, że było to całkiem niezłe widowisko, a rezultat jest jak najbardziej sprawiedliwy. Obie drużyny skonstruowały sporo groźnych ataków. Na pochwałę zasłużyli mielczanie, którzy do samego końca prezentowali heroiczną walkę. Ich ambitne nastawienie zakończyło się osiągnięciem celu, a więc zdobyciem gola na 2:2. Przypomnijmy, że w 90. minucie na listę strzelców wpisał się Sobczak. (19:28:19)

90+5
    90+5. Całkiem niezła frekwencja.

90+5
    Bardzo dobre uderzenie! Ze sporymi problemami futbolówkę sparował Libera. Goście walczą do końca. Za kilka chwil spotkanie zostanie zakończone. Nim to jednak nastąpi przyjezdni będą egzekwować korner.
    90+4. Radość po bramce Sobczaka.

90+3
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Rzuchowski.

90+3
    Trener Kafarski szykuje ostatnią zmianę. Wiele wskazuje na to, że boisko opuści strzelec dwóch bramek – Robert Mandrysz. Do wejścia na murawę przygotowany jest już Rzuchowski.

90+2
    Znów zrobiło się bardzo gorąco! Żubrowski posłał mocne uderzenie zza pola karnego. Piłka poszybowała minimalnie obok bramki strzeżonej przez Bieszczada. Cóż za emocje!

90+1
    Sędzia postanowił przedłużyć ten pojedynek o pięć minut.

90
    Gol dla Stali Mielec!
    Strzelcem bramki SZYMON SOBCZAK. Heroiczna walka mielczan przyniosła efekt! Getinger wybornie dośrodkował do Sobczaka, który pokonał Bieszczada pewnym uderzeniem głową.

88
    Tymczasem zaatakowali bytowianie, jednak rywale szybko przechwycili inicjatywę. Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostały już niespełna dwie minuty. Mielczanie zaczynają się spieszyć, co negatywnie wpływa na dokładność podań.

86
    Tutaj już chyba nic się nie zmieni. Mielczanie próbują, starają się, szukają nowych rozwiązań, jednak bytowska defensywa skutecznie neutralizuje potencjalne niebezpieczeństwa.

85
    Stal miała kolejną szansę na odnotowanie bramki, jednak ponownie bardzo pewną interwencję zaprezentował Bieszczad. Golkiper Bytovii nie popełnia błędów podczas drugiej połowy.

84
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Wacławczyk, na boisku pojawia się Krzysztof Bąk.

83
    Mielczanie jeszcze szukają jakichś dramatycznych ataków, jednak niewiele z tego wynika. Bytovia dobrze organizuje się w obronie. Za moment będziemy mieli drugą zmianę w szeregach przyjezdnych.

81
    Sobczak próbował uderzać z ostrego kąta, lecz jego wysiłki zdały się na nic. Inicjatywa znów znalazła się w posiadaniu bytowian. Rozpoczęło się ostatnie dziesięć minut gry. Niebawem wszystko będzie jasne.

Mateusz

Gole: 43. Radulj, 90. Sobczak – 25. Mandrysz, 59. Mandrysz

Kartki:   64. Żubrowski (SMI), 80. Sulewski (SMI) – 30. Poczobut (BTW), 39. Cseh (BTW), 80. Formela (BTW)

Stal Mielec: Libera – Zalepa (69. Bierzało), Kiercz, Sulewski, Marciniec, Sobczak, Żubrowski, Cholewiak (62. Głowacki), Prejs (62. Łętocha), Getinger, Radulj.

Zmiany: Kozioł – Szczepański, Bierzało, Lech, Głowacki, Buczek, Łętocha.

MKS Bytovia Bytów: Bieszczad – Cseh, Opałacz (67. J. Bąk), Wróbel, Formela, Kamiński, Poczobut, Serafin, Wacławczyk (84. K. Bąk), Mandrysz (90+3. Rzuchowski), Surdykowski.

Zmiany: Szromnik – K. Bąk, J. Bąk, Cieślik, Klichowicz, Villaescusa, Rzuchowski.

Sędziowie: Konrad Gąsiorowski – Jakub Ślusarski, Andrzej Zbytniewski – Paweł Kantor.

Widownia: 2 852