LGP Hakuba | Taku Takeuchi (JPN) (koniec) |
IMME | Krystian Pieszczek (POL) (koniec) |
Orzeł - Włókniarz | 64:25 (koniec) | | | Holistic-Polska - Wanda | 33:56 (koniec) |
Polonia B. - Lokomotiv | 40:50 (koniec) | | | KSM - Stal Rz. | 42:48 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Orzeł Łódź - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
64:25
Sebastian Kucharczyk
Marek Wojaczek komisarz toru: Krzysztof Okupski
2500
Punktacja
Orzeł Łódź:
9. Hans Andersen 6 (t,3,3,0)
10. Jakub Jamróg 12+2 (3,2*,2*,2,3)
11. Rory Schlein 5+2 (2*,1,1,1*)
12. Tomasz Gapiński 13 (3,3,3,3,1)
13. Robert Miśkowiak 14+1 (3,2*,3,3,3)
14. Oskar Bober 8+1 (2*,3,2,1)
15. Adrian Gała 6+1 (2*,3,1,0)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa:
1. Sebastian Ułamek 4+1 (1,2,1*,0)
2. Tomas Jonasson 2 (w,0,2,d)
3. Nicolai Klindt 1 (t,1,0)
4. Rafał Trojanowski 3+1 (1,0,1,1*)
5. Daniel Jeleniewski 8 (2,0,2,2,0,2)
6. Oskar Polis 6 (0,1,w,3,2,t)
7. Hubert Łęgowik 1 (1,0,0,0,0)
Bieg po biegu:
Bieg 1
1. Sebastian Ułamek
9. Hans Andersen
2. Thomas H. Jonasson
10. Jakub Jamróg
Bieg 2
15. Adrian Gała
6. Oskar Polis
14. Oskar Bober
7. Hubert Łęgowik
Bieg 3
11. Rory Schlein
3. Nicolai Klindt
12. Tomasz Gapiński
4. Rafał Trojanowski
Bieg 4
5. Daniel Jeleniewski
15. Adrian Gała
7. Hubert Łęgowik
13. Robert Miśkowiak
Bieg 5
12. Tomasz Gapiński
1. Sebastian Ułamek
11. Rory Schlein
2. Thomas H. Jonasson
Bieg 6
3. Nicolai Klindt
13. Robert Miśkowiak
4. Rafał Trojanowski
14. Oskar Bober
Bieg 7
9. Hans Andersen
5. Daniel Jeleniewski
10. Jakub Jamróg
6. Oskar Polis
Bieg 8
13. Robert Miśkowiak
2. Thomas H. Jonasson
15. Adrian Gała
1. Sebastian Ułamek
Bieg 9
4. Rafał Trojanowski
10. Jakub Jamróg
3. Nicolai Klindt
9. Hans Andersen
Bieg 10
7. Hubert Łęgowik
11. Rory Schlein
5. Daniel Jeleniewski
12. Tomasz Gapiński
Bieg 11
10. Jakub Jamróg
2. Thomas H. Jonasson
13. Robert Miśkowiak
3. Nicolai Klindt
Bieg 12
6. Oskar Polis
14. Oskar Bober
1. Sebastian Ułamek
11. Rory Schlein
Bieg 13
12. Tomasz Gapiński
4. Rafał Trojanowski
9. Hans Andersen
5. Daniel Jeleniewski
Bieg 14
Bieg 15
Orzeł Łódź:
9. Hans Andersen 6 (t,3,3,0)
10. Jakub Jamróg 12+2 (3,2*,2*,2,3)
11. Rory Schlein 5+2 (2*,1,1,1*)
12. Tomasz Gapiński 13 (3,3,3,3,1)
13. Robert Miśkowiak 14+1 (3,2*,3,3,3)
14. Oskar Bober 8+1 (2*,3,2,1)
15. Adrian Gała 6+1 (2*,3,1,0)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa:
1. Sebastian Ułamek 4+1 (1,2,1*,0)
2. Tomas Jonasson 2 (w,0,2,d)
3. Nicolai Klindt 1 (t,1,0)
4. Rafał Trojanowski 3+1 (1,0,1,1*)
5. Daniel Jeleniewski 8 (2,0,2,2,0,2)
6. Oskar Polis 6 (0,1,w,3,2,t)
7. Hubert Łęgowik 1 (1,0,0,0,0)
Bieg po biegu:
Bieg 1
1. Sebastian Ułamek
9. Hans Andersen
2. Thomas H. Jonasson
10. Jakub Jamróg
Bieg 2
15. Adrian Gała
6. Oskar Polis
14. Oskar Bober
7. Hubert Łęgowik
Bieg 3
11. Rory Schlein
3. Nicolai Klindt
12. Tomasz Gapiński
4. Rafał Trojanowski
Bieg 4
5. Daniel Jeleniewski
15. Adrian Gała
7. Hubert Łęgowik
13. Robert Miśkowiak
Bieg 5
12. Tomasz Gapiński
1. Sebastian Ułamek
11. Rory Schlein
2. Thomas H. Jonasson
Bieg 6
3. Nicolai Klindt
13. Robert Miśkowiak
4. Rafał Trojanowski
14. Oskar Bober
Bieg 7
9. Hans Andersen
5. Daniel Jeleniewski
10. Jakub Jamróg
6. Oskar Polis
Bieg 8
13. Robert Miśkowiak
2. Thomas H. Jonasson
15. Adrian Gała
1. Sebastian Ułamek
Bieg 9
4. Rafał Trojanowski
10. Jakub Jamróg
3. Nicolai Klindt
9. Hans Andersen
Bieg 10
7. Hubert Łęgowik
11. Rory Schlein
5. Daniel Jeleniewski
12. Tomasz Gapiński
Bieg 11
10. Jakub Jamróg
2. Thomas H. Jonasson
13. Robert Miśkowiak
3. Nicolai Klindt
Bieg 12
6. Oskar Polis
14. Oskar Bober
1. Sebastian Ułamek
11. Rory Schlein
Bieg 13
12. Tomasz Gapiński
4. Rafał Trojanowski
9. Hans Andersen
5. Daniel Jeleniewski
Bieg 14
Bieg 15
9. Hans Andersen 6 (t,3,3,0)
10. Jakub Jamróg 12+2 (3,2*,2*,2,3)
11. Rory Schlein 5+2 (2*,1,1,1*)
12. Tomasz Gapiński 13 (3,3,3,3,1)
13. Robert Miśkowiak 14+1 (3,2*,3,3,3)
14. Oskar Bober 8+1 (2*,3,2,1)
15. Adrian Gała 6+1 (2*,3,1,0)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa:
1. Sebastian Ułamek 4+1 (1,2,1*,0)
2. Tomas Jonasson 2 (w,0,2,d)
3. Nicolai Klindt 1 (t,1,0)
4. Rafał Trojanowski 3+1 (1,0,1,1*)
5. Daniel Jeleniewski 8 (2,0,2,2,0,2)
6. Oskar Polis 6 (0,1,w,3,2,t)
7. Hubert Łęgowik 1 (1,0,0,0,0)
Orzeł Łódź zdeklasował swojego przeciwnika, zawodników Włókniarza Częstochowa 64:25.
Mecz dobry dla oka, bardzo duzo mijanek i ataków.
Ekipa gospodarzy dobrze odczytała szybkie ścieżki na torze i dzięki temu często wyciągali podwójne zwycięstwa ze stanu 3:3 lub 2:4.
Ekipa częstochowskiego Włókniarza już chyba powoli może przygotowywać sie do następnego sezonu, ponieważ finał Nice PLŻ odjeżdża im szybciej niż pendolino ze stacji.
Robert Miśkowiak 3
Daniel Jeleniewski 2
Tomasz Gapiński 1
Oskar Polis T/ Hubert Łęgowik 0
Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 64:25
Miśkowiak przewodzi stawce.
Na pierwszym wirażu drugiego okrążenia, Gapiński przedziera się na trzecią pozycję po ataku przy kredzie na Łegowiku.
Hubert Łęgowik gotowy do startu.
Taśma zawodników częstochowskiego Włókniarza.
Oskar Polis wykluczony z biegu piętnastego.
W jego miejsce pojawi się Hubert Łęgowik, ponieważ Polis jechał jako rezerwa taktyczna za Sebastiana Ułamka.
Daniel Jeleniewski otrzymał ostrzeżenie od Marka Wojaczka za utrudnianie startu.
Robert Miśkowiak
Daniel Jeleniewski
Tomasz Gapiński
Oskar Polis
Oskar Polis 2
Oskar Bober 1
Daniel Jeleniewski 0
Jakub Jamróg 3
Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 60:23
Wszyscy równo spod taśmy.
Jamróg na drugim łuku wypycha Polisa pod bandę i przechodzi na pierwszą lokatę.
Bober próbuje dogonić Jeleniewskiego i udaje mu się wskoczyć na trzecią pozycję po ataku na pierwszym wirażu ostatniego kółka
Oskar Polis
Oskar Bober
Daniel Jeleniewski
Jakub Jamróg
Oskar Polis
Oskar Bober
Daniel Jeleniewski
Jakub Jamróg
Bieg 15
Robert Miśkowiak
Daniel Jeleniewski
Tomasz Gapiński
Oskar Polis
Tomasz Gapiński 3
Rafał Trojanowski 1
Hans Andersen 0
Daniel Jeleniewski 2
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 56:21
Wszyscy równo spod taśmy.
Prowadzi Gapiński, za nim para gości.
Hans Andersen próbuje wkomponować sie między zawodników Włókniarza róznorakimi atakami, lecz na mecie melduje sie na ostatniej pozycji.
Tomasz Gapiński
Rafał Trojanowski
Hans Andersen
Daniel Jeleniewski
Oskar Polis 3
Oskar Bober 2
Sebastian Ułamek 0
Rory Schlein 1
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 53:18
Po pierwszym kółku remisowo.
Polis na prowadzeniu, lecz nęka go Bober.
Ułamek nie liczy sie w stawce.
Polis powiększa przewagę i spokojnie dojeżdża na pierwszej pozycji do mety.
Oskar Polis
Oskar Bober
Sebastian Ułamek
Rory Schlein
Jakub Jamróg 2
Thomas H. Jonasson d
Robert Miśkowiak 3
Oskar Polis w
Wynik biegu: 5:0
Wynik meczu: 50:15
Bieg bez historii.
Tylko zawodnicy Orła Łódź brali udział w jedenastej gonitwie.
Upadek Polisa na drugim łuku drugiego okrążenia.
Wcześniej kilka metrów za startem defekt zanotował Jonasson.
Zobaczymy jak ten problem rozwiąże sędzia Marek Wojaczek.
Oskar Polis jako sprawca wypadku wykluczony z powtórki biegu jedenastego.
Thomasa Jonassona z powodu defektu również nie zobaczymy na torze.
Jakub Jamróg
Thomas H. Jonasson
Robert Miśkowiak
Nicolai Klindt
RT: Oskar Polis za Nicolaia Klindta
Orzeł Łódź zgarnia 3 duże punkty meczowe!!!
Przerwa na kosmetykę toru.