Chabarowsk – Władywostok | 3:1 (koniec) | | | Jekaterynburg – Czelabińsk | 1:2 (po dogrywce) | | | Jarosław – Omsk | 3:2 (po dogrywce) |
Dyn. Moskwa – Nowokuźnieck | 5:0 (koniec) | | | Zagrzeb – Niżny Nowogród | 1:6 (koniec) | | | HC Slovan – Soczi | 3:1 (koniec) |
finał
Amur Chabarowsk
3:1
(1:1, 2:0, 0:0)
Admirał Władywostok
57:20
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Dmitrij Kosmačjov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
54:56
|
Kara dla Admirał Władywostok (Dmitrij Lugin – 2 min., atak na głowę lub szyję + 10 min. kara indywidualna, atak na głowę lub szyję).
|
|
48:00
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Vjačeslav Litovčenko – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
30:18
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Vladimir Pervušin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
24:49
|
Kara dla Admirał Władywostok (Kirill Voronin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
22:20
|
Kara dla Admirał Władywostok (Vladimir Tkačjov – Kara techniczna dla drużyny, nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
19:12
|
Kara dla Admirał Władywostok (Jegor Jakovlev – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
15:44
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., trzymanie).
|
|
13:43
|
Kara dla Admirał Władywostok (Ivan Glazkov – 2 min., trzymanie).
|
Składy i statystyki:
3. Kuusela (Kapustin), 22. Kapustin (Zohorna, Zub), 23. Kolář (Ramstedt, Kondratěv) – 17. Tkačjov (Krasnoslobodcev, Sigarjov)
Sędziowie: Bukin, Odins – Zakharenkov, Sadovnikov
Widownia: 7000
Spudłowany karny!:
Amur Chabarowsk:
Metsola (Alikin) – Kondratěv, Kolář, Aťušov (C), Zub, Ljutov, Kosmačjov, Podzinš – Kuusela, Ramstedt, Kapustin – Ruděnkov, Zohorna, Klimenko – Litovčenko, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Pervušin, Taratuchin, Ugarov – Zaseda.
Zmiany:
Trener:
Admirał Władywostok: Nalimov (Bobkov) – Blum (C), Gavrilenko, Koněv, Glazkov, Mnacjan, Iljin – Tkačjov, Sigarjov, A. Kuzněcov – Kazakov, Gorškov, Sajustov – Mamin, Lugin, Alexandrov – Makarenko, K. Voronin, Krasnoslobodcev – J. Jakovlev.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Admirał Władywostok: Nalimov (Bobkov) – Blum (C), Gavrilenko, Koněv, Glazkov, Mnacjan, Iljin – Tkačjov, Sigarjov, A. Kuzněcov – Kazakov, Gorškov, Sajustov – Mamin, Lugin, Alexandrov – Makarenko, K. Voronin, Krasnoslobodcev – J. Jakovlev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bukin, Odins – Zakharenkov, Sadovnikov
Widownia: 7000