Czechy – Armenia 3:0 (koniec) | Norwegia – Białoruś 0:1 (koniec) | Dania – Liechtenstein 5:0 (koniec)
Turcja – Rosja 0:0 (koniec) | Niemcy – Finlandia 2:0 (koniec) | Irlandia – Oman 4:0 (koniec)
Turcja
0:0 (0:0)
Rosja
Środa 31.08.2016, 20:30 • Antalya Arena, Antalya • Spotkania towarzyskie

Spotkanie w Turcji właśnie się zakończyło! Mecz bez historii, niewiele ciekawego działo się dziś na murawie. Dziękuję za uwagę! (22:22:02)

90+2

90+1
    W pojedynku główkowym faulowany był Zhirkov.

90
    O dwie minuty przedłużył to spotkanie arbiter.

88
    Tufan przewracany na połowie rywali, nie umknęło to uwadze arbitra, który momentalnie użył gwizdka.

87
    Nic nie przyniósł gospodarzom wywalczony kolejny przez nich korner. Rosjanie z kolei bez jakiejkolwiek okazji strzeleckiej.

85
    Zmiana w drużynie Turcja: z boiska schodzi Mor, na boisku pojawia się Sahan.

84
    Wycofali piłkę na własną połowę gospodarze. Nieco ponad pięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Tymczasem szykuje się roszada w zespole Turcji.

83
    Coraz mocniej napierają tureccy zawodnicy. Czy podopieczni Czerczesowa zdołają utrzymać czyste konto?

81
    Zmiana w drużynie Rosja: z boiska schodzi Smolov, na boisku pojawia się Kanunnikov.

80
    Zmiana w drużynie Rosja: z boiska schodzi Ozdoev, na boisku pojawia się Zobnin.

78
    Kolejny korner dla Turków. Czy tym razem zawodnicy w czerwonych strojach stworzą zagrożenie pod bramką rywali?

76
    Niecały kwadrand pozostał do końca spotkania! Miejmy nadzieję, że przyniesie on nam więcej emocji, niż poprzednie minuty.

75
    Po nieudanym wykończeniu akcji przez gospodarzy od własnej bramki grę wznowi golkiper Rosji.

73
    Coraz śmielej atakują tureccy zawodnicy. Gol, choć nieuznany, wyraźnie ich ożywił.
    71. Ozdojev (RUS)

71
    Defensorzy tureccy wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska. Do końca spotkania pozostało dwadzieścia minut.
    69. Tufan (TUR)

69
    Piłka ląduje w siatce Rosjan, ale gol nie zostaje uznany! Wydaje się, że słusznie, gracz strzelający znajdował się na spalonym!