Legionovia – Odra O. 1:3 (koniec) | Puszcza – Olimpia Z. 1:1 (koniec)
Legionovia Legionowo
1:3 (1:1)
Odra Opole
Niedziela 04.09.2016, 15:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • 7. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje! (16:59:07)

Odra Opole jest samodzielnym liderem II ligi po zwycięstwie 3:1 w Legionowie. Choć druga połowa rozpoczęła się od huraganowego ataku gospodarzy, beniaminek przeczekał najgorsze i zabójczo odpowiedział. Odra górowała zdecydowanie pod względem skuteczności. W jej grze było ponadto mniej wahań. Dobrze zorganizowana drużyna Jana Furlepy triumfuje po golach Waldemara Gancarczyka, Brusiły i samobójczym Bajata.

90+4

90+3
    Gol dla Odry!
    Samobójcze trafienie zalicza ALEKSANDAR BAJAT.

Bajat zmienił ewidentnie tor lotu piłki po strzale Marca i wpakował ją do własnej bramki. Znakomity rajd zmiennika, a wynik 3:1 daje pewność Odrze Opole, że ponownie zatriumfuje w II lidze!

90+1
    Pod własną bramką ucierpiał Weinzettel i golkiper z Opola potrzebuje wsparcia służb medycznych. Denerwują się legionowianie.

90
    Sędzia postanowił przedłużyć mecz o 4 minuty.

88
    Bajat protestuje, ponieważ sędziowie przyznali Odrze Opole korner. To dla niej okazja, by zyskać cenne sekundy.

87
    Borenović włączył się wysoko do ataku i wywalczył rzut wolny. Krótkie rozegranie nie przyniosło pożytku Legionovii, a czas ucieka.

85
    Pomyłka Weinzettela i zapachniało golem. Ani Kutarba, ani Ciach nie ukarali bramkarza beniaminka. Piłka została ostatecznie wybita.

84
    Komplet zmian po obu stronach. Trenerzy nie mogą już wpłynąć na przebieg wydarzeń. Pozostało im motywować swoich zawodników.

82
    Bodzioch nie był w pełni sił, więc trener Odry Opole postanowił wprowadzić do gry Sobczyńskiego.

81
    Spięcie przed polem karnym gości. Bodzioch upadł na boisko i choć gospodarze twierdzą, że symuluje, to służby medyczne zaproszone.

80
    10 minut zostało drużynie z Legionowa na uratowanie wyniku. Będzie korner, ale to po chwili przerwy.

78
    Ostatnia porcja energii z ławki rezerwowych Legionovii: Dzięcioł zastąpił Madeńskiego.

77
    Żółty kartonik za ostre przewinienie dla Koziary. To pierwsze indywidualne upomnienie dla zawodnika Legionovii.

76
    Dużo zmian, a niewiele interesującego w ostatnich minutach. Legionovia sposobi się do ostatecznego ataku, by wyrównać.