Stal – Meble Wójcik 21:18 (koniec)
Handball Stal Mielec
21:18 (10:6)
Meble Wójcik Elbląg
Piątek 16.09.2016, 20:00 • Hala Gim. 2 , Mielec • Orlen Superliga mężczyzn • 3. runda

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany bramkarz Stali Mielec, noszący na koszulce numer 30 – Krzysztof Lipka! Druga połowa to przede wszystkim szybsze akcje i więcej bramek. W przerwie trener Będzikowski musiał powiedzieć coś swoim zawodnikom o grze ciałem, bo widać było, że nie dawali się już tak łatwo faulować i przytrzymywać. Pierwsze 20 minut drugiej części tego spotkania wyglądała bardzo wyrównanie. Można było spokojnie stwierdzić, że zespoły prezentują ten sam poziom. Ostatnie 10 minut to pokaz zawodników Stali Mielec, że doświadczenie odgrywa ważną rolę. Potrafili oni zapanować nad sytuacją i dowieść zwycięstwo do końca. (21:41:09)

Koniec meczu. (21:18)
    60
    Krępa podwyższa wynik rzutem z koła! (21:18)

59
    Kawka niecelnie, a następnie piłkę traci zawodnik Elbląga. Atak budują zawodnicy Stali Mielec. (19:18)