Ruch – Termalica 0:1 (koniec) | Śląsk – Jagiellonia 0:4 (koniec)
Ruch Chorzów
0:1 (0:1)
Bruk-Bet Termalica
Piątek 16.09.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Chorzów • PKO Ekstraklasa • 9. kolejka

89
    Kolejne natarcia chorzowian niczego nie zmieniają. Mamy kolejne kartki. Tym razem ukarani zostali Babiarz oraz Ćwielong. Zawrzało na murawie, ale sędzia uspokoił zapędy obu zawodników.

86
    Kolejny żółty kartonik. Tym razem do notesu sędziowskiego trafiło nazwisko Wojciecha Kędziory. Czas płynie nieubłaganie. Do zakończenia rywalizacji pozostało niespełna pięć minut.
    66. Żółta kartka dla Konczkowskiego.

66
    Teraz "Niebiescy" troszeczkę zwolnili i wymieniają się podaniami na wysokości środka boiska. Termalica cofnęła się na własną połowę i z cierpliwością wyczekuje rywali. Tymczasem żółtą kartkę otrzymał Konczkowski, który faulował Wróbla.
    57. Żółta kartka dla Lipskiego.

57
    Patryk Lipski kompletnie spóźnił się z wejściem w nogi przeciwnika, za co został ukarany żółtym kartonikiem. Słuszną decyzję podjął sędzia Paweł Gil. Nie mógł postąpić inaczej.

44
    Mamy kolejną żółtą kartkę. Przed momentem ukarany został Sitya. Słuszny werdykt arbitra. Za moment gospodarze będą egzekwować rzut wolny. Może być bardzo, ale to bardzo niebezpiecznie.
    42. Czerwona kartka dla Kowalczyka.

42
    Marcin Kowalczyk ukarany czerwonym kartonikiem! Sędzia uznał, że zawodnik Ruchu faulował Gutkovskisa, gdy ten wychodził na czystą pozycję. Do końca spotkania gospodarze będą grali w osłabieniu.
    28. Żółta kartka dla Fryca.

28
    Fryc został ukarany żółtym kartonikiem za brzydkie wejście w nogi przeciwnika. Słuszna decyzja sędziego Pawła Gila. To była kompletnie spóźniona interwencja. Ukarany zawodnik nawet nie dyskutował.