Polonia W. – ROW Rybnik 0:1 (koniec)
Polonia Warszawa
0:1 (0:1)
ROW 1964 Rybnik
Piątek 16.09.2016, 19:00 • Stadion im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, Warszawa • 2. Liga • 9. kolejka

ROW 1964 Rybnik wywozi ze stolicy trzy punkty! Polonia Warszawa robiła, co mogła, lecz nie zdołała pokonać znakomicie dysponowanego Kajzera. Bramkarz gości jest dzisiejszym bohaterem swojego zespołu. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do kolejnych na portalu Lajfy.com. (20:54:54)

90+5

90+2
    Wydaje się, że już nie uda się gospodarzom doprowadzić do wyrównania. Ich ataki tracą na sile.

90
    Sędzia przedłużył mecz o co najmniej cztery minuty. Przyjezdnym udaje się wyjść z własnej połowy.

89
    Jeszcze jedna zmiana w ekipie gości. Drozdowski za Nowaka. ROW kradnie cenne sekundy.

87
    Rybniczanie ograniczają się do bronienia wyniku i głębokiej defensywy we własnym polu karnym.

85
    Świetna wrzutka Tomaszewskiego ze stałego fragmentu gry. Pawela główkuje z czterech metrów, ale ponownie niesamowitą, instynktowną interwencją popisuje się Kajzer!

84
    Boisko opuszcza bohater gości, strzelec gola – Janik. W jego miejsce na ostatnie minuty pojawia się Jaroszewski.

82
    Znowu było bardzo gorąco w szesnastce rybniczan. Niesamowita interwencja Kajzera, który broni główkę rywala z trzech metrów!

81
    Znakomite podanie Bochenka do Wierzbowskiego, a ten próbował wyłożyć futbolówkę koledze do pustej bramki. W decydującym momencie przeciął to obrońca ROW-u!

80
    Długie podanie do Zapaśnika, który popsuł akcję wdając się w niepotrzebny drybling. Powinien inaczej próbować zakończyć akcję.

77
    Odważne wejście Oświęcimki. Jego kilkudziesięciometrowy rajd zakończył się nieznacznie niecelnym uderzeniem. Kibice nagradzają go brawami.

76
    Polonia wciąż w natarciu, lecz warszawianie nie są w stanie doprowadzić do wyrównania. Coraz mniej czasu do zakończenia pojedynku.

74
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Wierzbowski zastąpił Kluskę.

73
    Przekombinował w tej sytuacji Tomaszewski. Wdał się w niepotrzebny drybling. Asekurował go Bochenek, który natychmiast oddał strzał, lecz prosto w bramkarza.

71
    Żółtą kartkę obejrzał zawodnik gospodarzy – Bochenek.

70
    Choroś został poturbowany przez rywali. Pewny punkt defensywy gospodarzy w dzisiejszym meczu. Nie daje za wygraną.

69
    Seria rzutów rożnych warszawskiej Polonii. Bliski szczęścia był Wojdyga, ale piłka po jego uderzeniu i rykoszecie przeleciała tuż nad poprzeczkę.