Chabarowsk – Toljatti | 1:0 (koniec) | | | Władywostok – Bars | 3:4 (0:1 po rz. karnych) | | | Barys – CSKA Moskwa | 4:0 (koniec) |
Magnitogorsk – HC Slovan | 4:2 (koniec) | | | Saławat – Soczi | 1:3 (koniec) | | | Jarosław – Sp. Moskwa | 6:3 (koniec) |
Podolsk – Niżny Nowogród | 3:0 (koniec) |
Team North America – Rosja | 3:4 (koniec) | | | Finlandia – Szwecja | 0:2 (koniec) |
finał
Team North America
3:4
(1:0, 1:4, 1:0)
Rosja
Oglądaj relację na żywo z tego meczu na Bet365.com!
|
||
Koniec meczu.
(04:48:52)
|
||
59:20
|
Kara dla Rosja (Dmitrij Orlov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
58:40
|
||
54:40 Dmitrij Orlov (RUS)
|
||
53:08
|
Kara dla Team North America (Jonathan Drouin – Kara techniczna dla drużyny, nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
51:30 Arťom Anisimov (RUS)
|
||
51:30
|
Kara dla Rosja (Arťom Anisimov – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
51:05
|
Kara dla Rosja (Artemij Panarin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
|
||
|
||
46:47
|
Kara dla Team North America (Connor McDavid – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
|
||
43:01 Ryan Nugent-Hopkins (TNA) - 3:4
|
||
43:01 Ryan Nugent-Hopkins (TNA) - 3:4
|
||
43:01
|
Zespół North America właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki RYAN NUGENT-HOPKINS. Asysta Nathan MacKinnon, Colton Parayko.
|
|
Oglądaj relację na żywo z tego meczu na Bet365.com!
|
||
41:35
|
Kara dla Rosja (Jevgenij Malkin – 2 min., zahaczanie).
|
|
40:01
|
Trzecia tercja rozpoczęta.
|
|
|
Składy i statystyki:
6. Matthews (McDavid, Scheifele), 38. Rielly (Nugent-Hopkins, Gaudreau), 44. Nugent-Hopkins (MacKinnon, Parayko) – 30. Naměstnikov (Tělegin, Anisimov), 31. Kučerov (N. Kuljomin), 34. Kuzněcov (Panarin, N. Zajcev), 36. Tarasenko (Dacjuk, Ovečkin)
Sędziowie: Dwyer, O'Halloran – Heyer, Amell
Widownia: 19 078
Spudłowany karny!:
Team North America:
M. Murray (Gibson) – Rielly, Ekblad, Jones, R. Murray, Parayko, Gostisbehere – MacKinnon, Nugent-Hopkins, Drouin – Scheifele, McDavid, Matthews – D. Larkin, Eichel, Gaudreau – Saad, Couturier, Trocheck.
Zmiany:
Trener:
Rosja: Bobrovskij (Varlamov) – N. Zajcev, Orlov, Jemelin, Markov, Marčenko, D. Kulikov – Kučerov, Dacjuk, Ovečkin – Tarasenko, Malkin, N. Kuljomin – Dadonov, Šipačjov, Panarin – Kuzněcov, Anisimov, Tělegin – Naměstnikov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Rosja: Bobrovskij (Varlamov) – N. Zajcev, Orlov, Jemelin, Markov, Marčenko, D. Kulikov – Kučerov, Dacjuk, Ovečkin – Tarasenko, Malkin, N. Kuljomin – Dadonov, Šipačjov, Panarin – Kuzněcov, Anisimov, Tělegin – Naměstnikov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Dwyer, O'Halloran – Heyer, Amell
Widownia: 19 078