Magnitogorsk – Zagrzeb | 6:1 (koniec) | | | Helsinki – CSKA Moskwa | 3:2 (1:0 po rz. karnych) | | | Sankt Petersburg – Chanty-Mansyjsk | 9:4 (koniec) |
Podolsk – Novosibirsk | 3:2 (po dogrywce) | | | Soczi – Jarosław | 2:3 (koniec) |
Czechy – Stany Zjednoczone | 4:3 (koniec) |
finał
SKA Sankt Petersburg
9:4
(4:1, 3:0, 2:3)
Jugra Chanty-Mansyjsk
49:14
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Dinar Chafizullin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
39:03
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Anton Bělov – 2 min., uderzanie).
|
|
14:38
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Sergej Plotnikov – 2 min., uderzanie).
|
|
09:56
|
Kara dla Jugra Chanty-Mansyjsk (Nikita Chlystov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
02:56
|
Kara dla Jugra Chanty-Mansyjsk (Denis Gorbunov – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
1. Kovalčuk (S. Plotnikov, Vojnov), 5. Barabanov (A. Bělov, N. Gusev), 7. Barabanov (Koskiranta, N. Gusev), 12. S. Plotnikov (Vojnov, Kovalčuk), 24. Kovalčuk (Vojnov, S. Plotnikov), 29. Širokov (Chafizullin, Chochlačjov), 39. Širokov (A. Bělov, Chochlačjov), 53. Točickij (Chafizullin), 60. N. Gusev (Barabanov) – 20. Panov (Bortnikov), 44. Ugolnikov (Lapenkov), 51. Pogorišnyj (Gorbunov, Lapenkov), 56. N. Chlystov (Panov, Bortnikov)
Sędziowie: Buturlin, Gamalei – Badyl, Goljak
Widownia: 11020
Spudłowany karny!:
SKA Sankt Petersburg:
Šesťorkin (Ivannikov) – Zubarev, Vojnov, A. Bělov, J. Jakovlev, Čudinov, Chafizullin, Rykov – S. Plotnikov, Tichonov, Kovalčuk (C) – Barabanov, Koskiranta, N. Gusev – Chochlačjov, Točickij, Širokov – Děrgačjov, Kablukov, Ketov – Grebenščikov.
Zmiany:
Trener:
Jugra Chanty-Mansyjsk: Fokin (Šaryčenkov) – Šulakov, Želdakov, N. Chlystov, Pogorišnyj, Ugolnikov, Selezňov – Panov (C), Kurjanov, Bortnikov – Varfolomejev, Gorbunov, Lapenkov – Ljudučin, D. Chlystov, P. Medveděv – J. Popov, K. Majorov, Radulov – Buljanskij.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Jugra Chanty-Mansyjsk: Fokin (Šaryčenkov) – Šulakov, Želdakov, N. Chlystov, Pogorišnyj, Ugolnikov, Selezňov – Panov (C), Kurjanov, Bortnikov – Varfolomejev, Gorbunov, Lapenkov – Ljudučin, D. Chlystov, P. Medveděv – J. Popov, K. Majorov, Radulov – Buljanskij.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Buturlin, Gamalei – Badyl, Goljak
Widownia: 11020