Chrobry – Azoty 25:26 (koniec)
KGHM Chrobry Głogów
25:26 (13:13)
KS Azoty-Puławy
Piątek 23.09.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa im. Ryszarda Matuszaka, Głogów • Orlen Superliga mężczyzn • 4. runda

Niesamowicie emocjonujące widowisko w Głogowie. Wydawało się, że gospodarzom uda się doprowadzić przynajmniej do dogrywki, ale fatalny błąd w ostatnich sekundach sprawił, że to Azoty zdobywają 2 punkty za zwycięstwo. Dziękuję za śledzenie relacji na naszej stronie. (19:35:17)

Koniec meczu. (25:26)
    60
    Przechwyt i Azoty wygrywają mecz po golu Kowalczyka! (25:26)

60
    Nie trafiają goście, zostaje 15 sekund. (25:25)
    60
    60 sekund do końca i mamy ponownie remis! (25:25)
    59
    Dwie minuty do końca, puławianie obejmują prowadzenie. (24:25)
    58
    Bramka dla SPR Chrobry Głogów. (24:24)
    58
    Gol z 7m zdobyty przez KS Azoty Puławy. (23:24)

58
    Kara dwóch minut dla SPR Chrobry Głogów. (23:23)

57
    Timeout dla gości. (23:23)

56
    Timeout dla gospodarzy. (23:23)

56
    Kara dwóch minut dla KS Azoty Puławy. (23:23)

55
    Pięć minut do końca i utrzymuje się wynik remisowy. Czyżby pierwsza dogrywka w tym sezonie?

55
    54
    Bramka dla KS Azoty Puławy. (23:23)
    53
    Bramka dla KS Azoty Puławy. (23:22)

52
    Nie trafiony rzut z 7m przez KS Azoty Puławy.
    (23:21)
    51
    Bramka dla SPR Chrobry Głogów. (23:21)

Artur

KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Płócienniczak, Sadowski, Gujski, Tylutki, Sobut, Sićko, Krzysztofik, Świtała, Biegaj, Kubała
    KS Azoty-Puławy: Koshovy, Bogdanov – Przybylski, Sobol, Kowalczyk, Krajewski, Prce, Skrabania, Kubisztal, Petrovsky, Jurecki, Łyżwa, Kuchczyński, Masłowski, Grzelak

Sędziowie: Jakub Jerlecki – Maciej Łabuń