Pogoń – Górnik Ł. | 1:1 (koniec) | | | Lechia – Ruch | 2:1 (koniec) | | | Zagłębie L. – Cracovia | 1:1 (koniec) |
Chrobry – Sandecja | 2:1 (koniec) | | | Podbeskidzie – Wisła Pu. | 0:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Olimpia G. | 3:5 (koniec) |
Wigry – Górnik Z. | 0:0 (koniec) | | | Znicz – Miedź | 0:0 (koniec) | | | Stomil – GKS T. | 4:0 (koniec) |
GKS Bełchatów – Gryf | 2:3 (koniec) | | | Raków – Rozwój | 3:0 (koniec) | | | Odra O. – Radomiak | 0:0 (koniec) |
Polonia B. – Puszcza | 1:2 (koniec) | | | Stal S. W. – Olimpia Z. | 3:1 (koniec) | | | Warta – Legionovia | 0:2 (koniec) |
Olimpia E. – ROW Rybnik | 3:2 (koniec) |
Huragan W. – Widzew | 0:4 (koniec) |
Chemik B. – Bałtyk G. | 0:1 (koniec) |
Garbarnia – Stal Rz. | 1:0 (koniec) | | | Resovia – Karpaty K. | 2:1 (koniec) |
Man Utd – Leicester | 4:1 (koniec) | | | Bournemouth – Everton | 1:0 (koniec) | | | Liverpool – Hull | 5:1 (koniec) |
Middlesbrough – Tottenham | 1:2 (koniec) | | | Stoke – West Bromwich | 1:1 (koniec) | | | Sunderland – Crystal Palace | 2:3 (koniec) |
Swansea – Man City | 1:3 (koniec) | | | Arsenal – Chelsea | 3:0 (koniec) |
US Palermo – Juventus | 0:1 (koniec) | | | Napoli – Chievo | 2:0 (koniec) |
Eibar – Sociedad | 2:0 (koniec) | | | Gijón – FC Barcelona | 0:5 (koniec) | | | Bilbao – Sevilla | 3:1 (koniec) |
Las Palmas – Real Madryt | 2:2 (koniec) |
Borussia M. – Ingolstadt | 2:0 (koniec) | | | Mainz – Bayer | 2:3 (koniec) | | | Hamburg – Bayern | 0:1 (koniec) |
Augsburg – Darmstadt | 1:0 (koniec) | | | Eintracht – Hertha | 3:3 (koniec) | | | Werder – Wolfsburg | 2:1 (koniec) |
Lorient – Lyon | 1:0 (koniec) | | | Bordeaux – Caen | 0:0 (koniec) | | | Montpellier – Metz | 0:1 (koniec) |
Bastia – Guingamp | 1:0 (koniec) | | | Dijon – Rennes | 3:0 (koniec) | | | Monaco – Angers | 2:1 (koniec) |
Dukla – Brno | 4:2 (koniec) | | | Hradec Kralove – Zlín | 0:2 (koniec) | | | Slovacko – Jihlava | 1:1 (koniec) |
Bohemians – Příbram | 1:0 (koniec) | | | Teplice – Vik. Pilzno | 0:1 (koniec) |
AS Trencin – Slovan | 2:1 (koniec) | | | Zeleziarne – Rużomberok | 3:1 (koniec) | | | Moravce-Vrable – MSK Żilina | 0:2 (koniec) |
Senica – Spartak T. | 0:1 (koniec) | | | Michalovce – Spartak Myj. | 3:2 (koniec) | | | Prešov – Dunajska | 0:3 (koniec) |
Wólczanka – Sokół Nisko | 2:0 (koniec) | | | Orzeł Ząbkowice Śląskie – Gać | 1:4 (koniec) |
finał
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
(2:0)
Sokół Nisko
Jesteś zainteresowany przeprowadzaniem relacji ze spotkań 4 ligi lub innych rozgrywek? Skontaktuj się z nami - piotr.pawlak@lajfy.com
Kamil Bieniasz
Gole:
8. Skuba, 36. Kocur
Sędziowie: Jakub Pych – Jakub Dzwoniarek, Paweł Bałut (KS Dębica).
Widownia: 350
Kartki: 62. Hul (WWP) – 52. Wojtak (SNI), 85. Pliszka (SNI)
Spudłowany karny!:
Wólczanka Wólka Pełkińska:
Gnatek – Poprawa (88. Tetlak), Khorolskyi, Walat, Wrona, Kocur, Hul (78. Wątróbski), Lech, Miazga (70. Jurczak), Skuba (88. Kamil Gliniany), Pietluch (kapitan).
Rezerwowi: Furtak – Bańka, Maciej Gwóźdź.
Trener: Grzegorz Sitek.
Zmiany:
Trener:
Sokół Nisko: Wietecha – Wilk, Dyba (kapitan), Sudoł, Kołodziej, Krystian Lebioda, Kocój (88. Kwiatkowski), Tur, Wojtak (84. Pliszka), Serafin, Woźniak.
Rezerwowi: Wołoszyn – Pałka, Drelich, Stępień.
Trener: Krystian Lebioda.
Zmiany:
Trener:
Rezerwowi: Furtak – Bańka, Maciej Gwóźdź.
Trener: Grzegorz Sitek.
Zmiany:
Trener:
Sokół Nisko: Wietecha – Wilk, Dyba (kapitan), Sudoł, Kołodziej, Krystian Lebioda, Kocój (88. Kwiatkowski), Tur, Wojtak (84. Pliszka), Serafin, Woźniak.
Rezerwowi: Wołoszyn – Pałka, Drelich, Stępień.
Trener: Krystian Lebioda.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Jakub Pych – Jakub Dzwoniarek, Paweł Bałut (KS Dębica).
Widownia: 350
Zmiana w drużynie Sokół Nisko: z boiska schodzi Sebastian Kocój, na boisku pojawia się Marcin Kwiatkowski.
Zmiana w drużynie Wólczanka Wólka Pełkińska: z boiska schodzi Karol Skuba, na boisku pojawia się Kamil Gliniany.