Jelcz-Laskowice – Lublin 5:2 (koniec) | Ruda Śląska – Rzeszów 4:3 (koniec) | Komprachcice – Nowiny 3:3 (koniec)
Berland Komprachcice
3:3 (2:0)
UKS Ekom Futsal Nowiny
Niedziela 25.09.2016, 17:00 • Hala OSiR, Komprachcice • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 1

Berland Komprachcice w pierwszym meczu nowego sezonu remisuje w swojej hali 3:3 z zespołem UKS-u Ekom Nowiny. Gospodarze prowadzili 2:0 i 3:2, ale waleczni przyjezdni odrobili straty i przywożą do domu cenny jeden punkt. Dziękuję za śledzenie relacji na naszej stronie. (18:58:05)

40

39
    Żółtą kartkę otrzymuje Zboch (GKS Berland Komprachcice).

37
    Gol dla Nowin!
    Strzelcem bramki DOMINIK SZYMKIEWICZ.

36:00
    Ostatnie pięć minut spotkania, goście walczą o korzystny rezultat na inaugurację.

31:11
    Gol dla Berland OSiR-u Komprachcice!
    Strzelcem bramki ADAM KROK.

27
    Żółtą kartkę otrzymuje Krok (GKS Berland Komprachcice).

25:56
    Dobry początek drugiej połowy dla zawodników UKS-u, którzy szybko odrobili straty po golu MICHAŁA ŁABĘCKIEGO.

24
    Goście wykorzystali grę w przewadze po czerwonej kartce dla zawodnika rywali. Bramkę zdobył PAWEŁ MARKOWICZ.

23
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Adamowski (GKS Berland Komprachcice).

21

20:00

17:52
    Tylko dwa strzały oddane przez zawodników z Komprachcic, ale 100% skuteczność.

14
    Żółtą kartkę otrzymuje Sapa (GKS Berland Komprachcice).
    Żółtą kartkę otrzymuje Korol (UKS Ekom Futsal Nowiny).

13:39
    Dobrze wykonany rzut rożny i gospodarze podwyższają prowadzenie po golu ANDRZEJA SAPY.

13
    Żółtą kartkę otrzymuje Burduja (GKS Berland Komprachcice).
    Żółtą kartkę otrzymuje Szymkiewicz (UKS Ekom Futsal Nowiny).

12:00
    W Komprachciach bez zmian, nadal minimalnie prowadzą gospodarze po golu w początkowej fazie meczu.

6
    Żółtą kartkę otrzymuje Adamowski (GKS Berland Komprachcice).

Artur

Gole: 4. Mika, 14. Sapa, 32. Krok – 24. Paweł Markowicz, 26. Łabęcki, 37. Szymkiewicz

Kartki:   6. Adamowski (KOM), 13. Burduja (KOM), 14. Sapa (KOM), 27. Krok (KOM), 39. Zboch (KOM) – 13. Szymkiewicz (NOW), 14. Korol (NOW)   23. Adamowski (KOM)

Berland Komprachcice: Burduja (Lech) – Adamowski, Sapa, Mika, Przywara – Krok, Zboch, Małek, Gawin, Kilian, Wochna
    UKS Ekom Futsal Nowiny: Dobrodziej (Leski) – Szymkiewicz, Łabęcki, Korol, Paweł Markowicz – Król, Lurzyński, Karczewski, Piotr Markowicz

Sędziowie: Sławomir Steczko, Wojciech Curyło, Marcin Filarski