Nowokuźnieck – Czelabińsk | 1:2 (koniec) | | | Novosibirsk – Magnitogorsk | 0:3 (koniec) | | | Omsk – Saławat | 2:5 (koniec) |
Czerepowiec – Władywostok | 2:1 (koniec) | | | Niżny Nowogród – Barys | 3:2 (po dogrywce) | | | CSKA Moskwa – Chabarowsk | 1:2 (1:2 po rz. karnych) |
Soczi – Chanty-Mansyjsk | 2:1 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Jekaterynburg | 3:0 (koniec) |
Boston – Detroit | 1:5 (koniec) | | | Philadelphia – New Jersey | 2:0 (koniec) | | | Chicago – Pittsburgh | 0:2 (koniec) |
Colorado – Dallas | 4:2 (koniec) | | | Vancouver – Edmonton | 5:3 (koniec) | | | Los Angeles – Anaheim | 6:1 (koniec) |
finał
Metallurg Nowokuźnieck
1:2
(0:1, 0:0, 1:1)
Traktor Czelabińsk
58:04
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Kirill Ďjakov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
54:53
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Černikov – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
52:59
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Michail Anisin.
|
|
44:22
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Pankov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
40:01
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Jurij Petrov – 2 min., uderzanie).
|
|
32:54
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Jevgenij Viksna – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
26:43
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Kirill Ďjakov – 2 min., natarcie).
|
|
22:52
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Šarov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
16:22
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Kirill Semjonov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
43. Razumov (Solovjov) – 19. Szczechura (Pestunov, N. Bělov), 55. Jakuceňa (Szczechura)
Sędziowie: Oskirko, Cyplakov – Zacharenkov, Sazonov.
Widownia:
Spudłowany karny!:
Metallurg Nowokuźnieck:
M. Birjukov (Karejev) – Arbuzov, Vasilčenko, Ďjakov, Fatkullin, Pervyšin, Ljamkin, Viksna – Solovjov, A. Michejev, Razumov – Jazkov, Vicharev, K. Semjonov – S. Butuzov, Komaristyj, Zemčenko – Poliščuk, Anisin, Lebeděv – Zinovjev.
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Francouz (Děmčenko) – Kolcov, N. Bělov, Borodkin, A. Petrov, Šinin, Žuldikov, Mamajev, Klimontov – Mirnov, Pestunov, Jakuceňa – Szczechura, Birner, Kručinin – J. Petrov, Černikov, Pankov – Šarov, Peňkovskij, Šolochov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Francouz (Děmčenko) – Kolcov, N. Bělov, Borodkin, A. Petrov, Šinin, Žuldikov, Mamajev, Klimontov – Mirnov, Pestunov, Jakuceňa – Szczechura, Birner, Kručinin – J. Petrov, Černikov, Pankov – Šarov, Peňkovskij, Šolochov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Oskirko, Cyplakov – Zacharenkov, Sazonov.
Widownia: