Szczecin – FC Toruń 1:2 (koniec) | Piast – Zduńska Wola 2:2 (koniec)
Piast Gliwice
2:2 (0:1)
Gatta Active Zduńska Wola
Poniedziałek 03.10.2016, 18:30FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 2

Spotkanie w Gliwicach właśnie się zakończyło! Po emocjonującym pojedynku Piast remisuje z mistrzem Polski 2:2. Dziękuję za uwagę! (20:00:22)

40:00

39:57
    Strzał Sobalczyka nogami wybronił Groszak!

39:30
    Zablokowane uderzenie Sobalczyka, ale cały czas w natarciu przyjezdni.

38:43
    Płaskie uderzenie Milewskiego z prawego skrzydła pewnie wybronione przez Groszaka.

38:37
    Z lotnym bramkarzem na ostatnie 83 sekundy wychodzą goście!

38:37
    Przerwa na żądanie opiekuna Gatty.

38:10
    Obie drużyny mają w tym momencie po pięć fauli!

38:01
    Słomiński świetnie wybronił uderzenie jednego z rywali.

37:16
    Potężne uderzenie Milewskiego zza pola karnego, ale zdecydowanie zabrakło precyzji. Marnują kolejną okazję mistrzowie Polski.

36:50
    Zamknięci na własnej połowie boiska gliwiczanie. Przyjezdni napierali, ale ostatecznie w prosty sposób utracili futbolówkę.

36:27
    O czas poprosił szkoleniowiec gliwiczan.

35:29
    Ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale Stanisławski z ogromnym poświęceniem wyłapał piłkę po strzale jednego z rywali!

34:59
    Zablokowane uderzenie Dewuckiego z prawego skrzydła i tylko aut dla drużyny miejscowych.

34:14
    Szczurek przewracany przez rywala, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

33:37
    Barański przerywa akcję rywali w środkowej strefie boiska wybiciem piłki na aut.

32:27
    Bardzo wysoki pressing zaczęli stosować zawodnicy Piasta. Ogromne kłopoty z rozegraniem akcji mają mistrzowie Polski.

31:54
    Znakomite dwie minuty w wykonaniu gliwiczan! Miejscowi dążyli do swego, aż w końcu doprowadzili do remisu. Zapowiada się niezwykle ciekawe ostatnie osiem minut!

Gole: 29. Piskorz, 31. Tarasovych – 13. Milewski, 24. Krawczyk (Marciniak)

Kartki:   26. Pautiak (PIA)

Piast Gliwice: Groszak, Widuch – Mirga, Mizgajski, Szczurek, Satora, Grzywa, Krzymiński, Dewucki, Pasierb, Barański, Pautiak, Tarasovych, Piskorz
    Gatta Active Zduńska Wola: Szypczyński, Słowiński – Stanisławski, Olczak, Krawczyk, Sobalczyk, Klaus, Marciniak, Kiełpiński, Milewski, Szymczak, Miłosiński