Telekom Veszprem HC
Sobota 08.10.2016, 16:00 • Orlen Arena, Płock • Liga Mistrzów • 3. runda

Dziękujemy za śledzenie relacji live na naszym portalu i już zapraszamy na następne. (17:37:53)

Tymczasem w Orlen Arenie kibice wykrzykują nazwisko Rodrigo Corralesa.

Orlen Wisła Płock zremisowała z Telekomem Veszprem po 28. Potwierdza się teoria, że Nafciarze lubią grać z węgierskim teamem. W poprzednim sezonie także padł remis, ale po 27. Powiedzmy sobie szczerze, że rezultat jak najbardziej zasłużony.

60
    Druga połowa skończona. (28:28)

60
    4 sekundy do końca, ale akcji nie dało się już rozegrać. (28:28)
    60.

60
    Niesamowite. Ilić się pomylił. Corrales obronił jego rzut. Cud się zdarzył. (28:28)

60
    Ivić upomniany karą dwóch minut. (28:28)

60
    Będziemy mieli rzut karny dla Veszprem. (28:28)

60
    To zadanie będzie miał do zrobienia Palmarssson. Kibice modlą się, by tak się nie stało. (28:28)

60
    Do końca meczu 16 sekund. Trener Ortega ustawia akcję na zwycięstwo. Uda się? (28:28)

60
    Timeout dla gości. (28:28)
    60
    Trafił Ivić. Cóż za emocje. Jak to się skończy? (28:28)

60
    Cały czas trwa atak Veszprem. Popisał się teraz obroną Corrales. (27:28)

59
    Przy piłce goście. Już tylko minuta do zakończenia tego emocjonującego spotkania. (27:28)
    59
    Żytnikow trafia. Teraz trzeba to obronić! (27:28)

58
    Timeout dla gospodarzy. Muszą podjąć ryzyko, jeśli chcą marzyć o punktach. (26:28)
    57
    W końcu przypomniał o sobie najskuteczniejszy po pierwszej połowie Palmarsson. (26:28)

Renata Rolnik

Orlen Wisła Płock: Corrales, Morawski – Kwiatkowski, Daszek, Duarte, Wiśniewski, Ghionea, M. Gębala, T. Gębala, Rocha, Ivić, Tarabochia, Pusica, Mihić, de Toledo, Żytnikow.
    Trener: Piotr Przybecki.

Telekom Veszprem HC: Mikler, Alilović – Schuch, Ilić, Palmarsson, Lekai, Fekete, Sulić, Blagotinsek, Terzić, Ancsin, Vaquero, Marguc, Nilsson, Kopljar, Gajić.
    Trener: Antonio Carlos Ortega.

Sędziowie: Martin Gjeding, Mads Hansen (obaj z Danii)