Red Dragons – Szczecin 3:1 (koniec)
Red Dragons Pniewy
3:1 (1:1)
Pogoń '04 Szczecin
Poniedziałek 10.10.2016, 18:30 • Hala OSiR w Pniewach • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 3

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.

W 3 kolejce Futsal Ekstraklasy Pniewy podejmą na własnej hali Pogoń 04 Szczecin. Spotkanie te transmitowane będzie w TVP Sport od godziny 18:00

Po ostatniej kolejce zarówno Red Dragons Pniewy jaki i Pogoń 04 Szczecin musieli się podnieść po porażce. W Bielsku-Białej Red Dragons przegrali 3:6 z Rekordem. Pogoń bardzo zaskoczyła swoich kibiców przegrywając na własnym parkiecie 1:2 z FC Toruń.

Jak wyglądało ostatnie spotkanie obu drużyn? Nie tak dawno,bo w marcu spotkali się ostatnio w Pniewach. Spotkanie transmitowało Orange Sport. W ostatniej chwili meczu zaskoczyli "Portowcy" strzelając zwycięskiego gola. Szczecinianie wyjechali z Pniew z trzema punktami wygrywając 4:3.

Po ostatnich kolejkach obie drużyny leczą kontuzje, przygotowują się na kolejne spotkania. Kibice obstawiają wyniki. Kto wygra jutrzejsze spotkanie? O tym przekonamy się w poniedziałkowy wieczór. Nie zabraknie niezwykłej atmosfery, jaka zawsze panuje w Pniewach.

Serdecznie zapraszam na obserwowanie jutrzejszej relacji. Do zobaczenia na hali i na Lajfach

Na hali trwają przygotowania do dzisiejszego spotkania. Zapraszamy o 18!

Witamy z Hali w Pniewach. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.30 !

Trwają jeszcze "kosmetyczne" przygotowania do rozpoczęcia spotkania.

Trwa rozgrzewka

Do rozpoczęcia spotkania pozostaje jeszcze trochę czasu. Na boisku trwa rozgrzewka,a hala jest już w większości zapełniona...

Red Dragons Pniewy: Foltyn,(Budych)-Wachoński,Frajtag, Skrzypek,Piasek-Roj, Ozorkiewicz, Hoły, Stankowiak,Kijak, Błaszyk,Michalski.

Pogoń '04 Szczecin: Lasik,(Koszmider)-Jakubiak, Gepert, Jurczak-O.Solecki,Jonczyk, D.Solecki, Kubik, Maćkiewicz, Cymański, Shamotii.

Sędziowie: Hamowski, Rybol,Łuczak.

Już za chwile wielkie wydarzenie. Wszyscy czekają z niecierpliwością...
    Niektórzy mają wątpliwości czy to dziś...

1

1
    Mecz rozpoczęła drużyna gospodarzy. Szybkie przedostanie się Wachońskiego pod bramkę i pierwsza akcja!

1
    Gepert z piłką zbliżył się do Foltyna,lecz obrona szybko zadziałała....

3
    Rzut rożny dla Smoków

3
    Piasek po podaniu Frajtaga strzela piłkę prosto w ręce bramkarza....

4
    Pierwsza interwencja Foltyna. Szczecinianie mocno napierają na bramkarza Smoków. Strzelał Solecki

4
    Ozorkiewicz blokuje Kubika

5
    Smoki próbują coś ugrać pod bramką Pogoni, lecz gra zmierza w drugą stronę boiska

6
    Po podaniu Ozorkiewicza Stankowiak blisko strzału. Stankowiak fauluje Kubika

6
    Solecki chwyta za rękę Wachońskiego i również Pogoń odnotowuje pierwsze przewinienie

7
    Skrzypek sfaulowany przez Jakubiaka...

7
    Gol dla Red Dragons!
    GOOOOOOL!!! Strzelcem FRAJTAG!!!! Bezpośrednio z rzutu wolnego Frajtag strzela pięknego gola!

10
    Co za akcja pod bramką gospodarzy. Jonczykowi podaje piłkę Solecki,lecz ten nie trafia i piłka wylatuje poza boisko.

10
    Ozorkiewicz blisko powyższenia wyniku. Piłka jednak trafiła obok bramki

11
    Ale urwał! Solecki po odebraniu piłki wybija ją wysoko poza boisko...

11
    Solecki próbuje strzelić,lecz piłka trafia obok...

12
    Foltyn cały czas pilnie broni bramki.

12
    Timeout dla gospodarzy.

12
    Pogoń na swoim koncie lokuje 4 faul za dotknięcie ręką...

12
    Szybkie wznowienie gry. Dzisiejsze spotkanie jest bardzo dynamiczne. Kibice dodatkowo prowadzą głośny doping

16
    Stankowiak po odebraniu piłki biegnie z nią pod bramkę Lasika jednak nie trafia żadnej okazji

16
    Czwarty faul Smoków

16
    Jonczyk po podaniu nie trafia w bramkę...a była taka świetna okazja dla Szczecina...

17
    Trzy minuty do końca pierwszej połowy,a obie drużyny mają po 5 fauli...robi się gorąco!

18
    Kubik nie trafia... Będąc sam na sam z bramkarzem

19
    Szósty faul Smoków.... Szczecinianie zaczynają strzelać karne...

20

Po pierwszej połowie mamy remis. Dragonsi rozpoczęli około 7 minuty widowisko. Frajtag strzelił gola. Dopiero około 18 minuty,kiedy obie drużyny miały po pięć fauli Jurczak strzelił wyrównującego gola.

Chwilę później na podwyższenie wyniku miał okazję Łukasz Frajtag. Strzelającego z przedłużonego rzutu karnego trafił jednak w słupek. Zapraszamy na drugą połowę już za parę chwil

21

21
    Rozpoczynamy drugą połowę! Gra bardzo szybko przenosi się pod bramkę gości,gdzie Wachoński trafia tuż obok bramki

24
    Na twarzach piłkarzy widać już zmęczenie i presje,która nad nimi ciąży...

25
    Rzut wolny pośredni dla Pogoni po błędzie Foltyna...coś dużo tych błędów.

25
    Foltyn niezawodnie broni kolejnych strzałów.

25
    Powtórzony rożny dla Smoków.

27
    Hoły posyła piłkę w nogi Lasika....Ozorkiewicz też próbuje swoich sił i strzela obok bramki

27

27
    Skrzypek w słupek. A było tak blisko!

28
    Stankowiak biegnie z piłką lecz tuż przed bramką zostaje zablokowany. Rzut rożny Smoków

31
    Stankowiak idzie sam...Nie wykańcza jednak dobrej sytuacji i piłka trafia obok słupka.

32
    Piąty faul Gospodarzy

33
    Jurczak strzela lecz trafia nad bramką. Chwile później Błaszyk w bramkarza

33
    Kibice krzyczą gol,lecz sędzia pokazuje żółtą Kartkę WACHOŃSKIEMU. I mamy przedłużony rzut karny

33
    Nie ma gola!!!! A kibice krzyczą złodzieje

33
    GOOOL! Strzelcem FRAJTAG. Po okrzykach kibiców trener Smoków pokazuje,że się da strzelić gola!

34
    Kibice skandują nazwisko Frajtag. A gra przyspiesza coraz bardziej...

35
    Do końca pozostało ponad 5 minut. Roj z dystansu nad bramką

35
    Zawodnicy Smoków muszą się mieć na baczności. Mają na swoim koncie 6 fauli i każdy kolejny to przedłużony rzut karny

36
    Piotr Błaszyk w siatkę bramki jednak zewnątrz. Kolejny przedłużony dla Gości

36
    Solecki strzela lecz Foltyn broni! Nie ma gola!

37
    Faul ! Jakubiak zatrzymuje Wachońskiego z piłką.