Kazachstan – Rumunia | 0:0 (koniec) | | | Czechy – Azerbejdżan | 0:0 (koniec) | | | Niemcy – Irlandia Północna | 2:0 (koniec) |
Norwegia – San Marino | 4:1 (koniec) | | | Dania – Czarnogóra | 0:1 (koniec) | | | Polska – Armenia | 2:1 (koniec) |
Litwa – Malta | 2:0 (koniec) | | | Słowacja – Szkocja | 3:0 (koniec) | | | Słowenia – Anglia | 0:0 (koniec) |
Polska U-19 – Irlandia Płn. U-19 | 1:0 (koniec) |
Anglia – Bośnia i Herc. | 5:0 (koniec) | | | Cypr – Holandia | 1:4 (koniec) | | | Kazachstan – Norwegia | 0:3 (koniec) |
Turcja – Słowacja | 1:1 (koniec) | | | Serbia – Słowenia | 3:1 (koniec) | | | Armenia – Walia | 1:3 (koniec) |
Bułgaria – Rumunia | 2:0 (koniec) | | | Litwa – Włochy | 0:0 (koniec) | | | Malta – Mołdawia | 3:2 (koniec) |
Dania – Luksemburg | 4:1 (koniec) | | | Rosja – Finlandia | 1:1 (koniec) | | | Austria – Niemcy | 1:4 (koniec) |
Liechtenstein – Portugalia | 1:7 (koniec) | | | Belgia – Łotwa | 0:1 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Szkocja | 2:0 (koniec) |
Islandia – Ukraina | 2:4 (koniec) | | | Irlandia Północna – Francja | 0:3 (koniec) |
Králův Dvůr – Jablonec | 1:1 (5:3 po rz. karnych) | | | Slovacko – FC Opava | 3:4 (po dogrywce) |
finał
Islandia
2:4
(1:0)
Ukraina
Gole:
22. Grétarsson, 88. E. Ómarsson – 56. Borjačuk, 75. Besedin, 90. Borjačuk, 90+4. Zubkov
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 9:5. Strzały niecelne: 2:1. Rzuty rożne: 9:2. Spalone: 1:6. Foule: 10:11.
Sędziowie: Tykgaard – Rix, Hummbelgaard (vše Dánsko)
Widownia:
Kartki: 90+3. É. M. Ómarsson (ISL), 90+3. Thrándarsson (ISL) – 29. Vakulko (UKR), 59. Kacharaba (UKR), 77. Borjačuk (UKR) 90+3. Besedin (UKR)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 9:5. Strzały niecelne: 2:1. Rzuty rożne: 9:2. Spalone: 1:6. Foule: 10:11.
Islandia:
Rúnarsson – Grétarsson (81. Karlsson), O. Omarsson, Hermannsson (C), Arnarson – Bödvarsson, Aegisson (78. A. Guðmundsson) – Thrándarson, Jónsson (70. Vilhjálmsson) – E. Omarsson, K. F. Finnbogason.
Zmiany: Schram – Olafsson, Karlsson, H. V. Guðmundsson, Þórðarson, Vilhjálmsson, A. Guðmundsson.
Trener:
Ukraina: Pidkivka (C) – Matvijenko, Kacharaba, Lukjančuk, Dančenko – Vakulko, Charatin – Kabajev (82. Treťjakov), Mysyk (46. Zubkov), Guculjak (46. Borjačuk) – Besedin.
Zmiany: Bezruk – Svatok, Orichovskij, Zubkov, Borjačuk, Treťjakov, Dovbyk.
Trener:
Zmiany: Schram – Olafsson, Karlsson, H. V. Guðmundsson, Þórðarson, Vilhjálmsson, A. Guðmundsson.
Trener:
Ukraina: Pidkivka (C) – Matvijenko, Kacharaba, Lukjančuk, Dančenko – Vakulko, Charatin – Kabajev (82. Treťjakov), Mysyk (46. Zubkov), Guculjak (46. Borjačuk) – Besedin.
Zmiany: Bezruk – Svatok, Orichovskij, Zubkov, Borjačuk, Treťjakov, Dovbyk.
Trener:
Sędziowie: Tykgaard – Rix, Hummbelgaard (vše Dánsko)
Widownia:
Zmiana w drużynie Ukraina: z boiska schodzi Guculjak, na boisku pojawia się Borjačuk.