PGE Vive – Zagłębie 28:22 (koniec) | Meble Wójcik – Azoty 26:31 (koniec)
Vive Kielce
28:22 (14:11)
MKS Zagłębie Lubin
Środa 12.10.2016, 18:30 • Hala Legionów, Kielce • Orlen Superliga mężczyzn • 7. kolejka

Serdecznie dziękuję za tę relację i zapraszam do śledzenia następnych spotkań w portalu LAJFY. COM (20:01:47)

Po dwudziestu minutach pierwszej połowy kibice zgromadzeni w Hali Legionów byli zaniepokojeni postawą kielczan. Jednak zawodnicy Mistrza Polski zapanowali bardzo szybko nad sytuacją i spokojnie kontrolowali przebieg meczu. Ze strony MKS Zagłebia Lubin bardzo solidnie zaprezentował się Przemysław Mrozowicz, który zdobywał najefektowniejsze trafienia dla gości.

Koniec meczu. (28:22)