IŁCapital Legionovia Legionowo
1
25 8 21 20
Wtorek 18.10.2016, 18:00 • Atlas Arena, Łódź • Tauron Liga • 1. runda
    0:0 Mimo wpadki w pierwszym secie, tym razem Budowlane nie przypomniały sobie dramatycznych tie-breaków z poprzedniego sezonu i rozstrzygnęły mecz w czterech setach inkasując trzy punkty. Dziękuję za uwagę.

0:0
    MVP spotkania zostaje Gabriela Polańska. (19:58:49)

25:20

25:20
    Nie mogły skończyć ataków łodzianki, aż w końcu zablokowały rywalki i skończyły mecz!

24:20
    Autowa zagrywka Vincourovej.

24:19
    Obija blok ze środka Pycia! Piłka meczowa!

23:19
    Chojnacka skutecznie z obejścia z prawego skrzydła.

23:18
    Dwukrotnie wybroniły się łodzianki i po chwili jeszcze przyblokowały Mikołajewską!

22:18
    Polańska praktycznie z miejsca obija rywalkę.

21:18
    Po prostej punktuje Skiba.

21:17
    Nie przyjmują zagrywki Beier zawodniczki Legionovii! To może być kluczowy moment tego seta!

20:17
    Kolejna dobra zagrywka Niemki, Piłka wraca na stronę Budowlanych i punktuje Polańska.

19:17
    Dobra zagrywka Beier nie przyjmują rywalki.

18:17
    Zablokowana na lewym skrzydle Skiba!

17:17
    Dwukrotnie zablokowana Beier, trzeci atak również ląduje na bloku, lecz po chwili na aucie.