NY Rangers – Detroit | 1:2 (koniec) | | | Winnipeg – Toronto | 5:4 (po dogrywce) |
Nowokuźnieck – Sankt Petersburg | 0:6 (koniec) | | | Novosibirsk – CSKA Moskwa | 3:2 (1:0 po rz. karnych) | | | Omsk – Czerepowiec | 5:2 (koniec) |
Barys – Podolsk | 5:0 (koniec) | | | Jekaterynburg – Dyn. Moskwa | 3:2 (1:0 po rz. karnych) | | | Chanty-Mansyjsk – Jarosław | 0:1 (koniec) |
finał
Avangard Omsk
5:2
(2:0, 1:1, 2:1)
Severstal Czerepowiec
48:25
|
Kara dla Avangard Omsk (Ivan Fiščenko – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
38:36
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Jevgenij Mons – 2 min., trzymanie).
|
|
35:10
|
Kara dla Avangard Omsk (Erik Gustafsson – 2 min., uderzanie).
|
|
29:56
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Sergej Monachov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
23:11
|
Kara dla Avangard Omsk (Ilja Michejev – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
02:29
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Alexandr Avcin – 2 min., trzymanie).
|
Składy i statystyki:
16. Pěrežogin (Roy, Nikitin), 19. Paršin (Lemťugov, Zubov), 22. Pestuško (Zubov), 48. Sobotka (J. Medveděv, Pestuško), 60. Sobotka (Pěrežogin, J. Medveděv) – 25. Truňov (Trubačjov, Kagarlickij), 52. Magogin (Sizov)
Sędziowie: Akuzovskij, Komarov – Michel, Sazonov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Avangard Omsk:
Furch (D. Kostin) – J. Medveděv (C), Martynov, Gustafsson, Ahnelöv, Nikitin, Kutějkin, Děrvuk – Pěrežogin, Sobotka, Roy – Zubov, Paršin, Lemťugov – Pjanov, Pestuško, Kučerjavenko – Fiščenko, I. Michejev, Juňkov.
Zmiany:
Trener:
Severstal Czerepowiec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Masuhr, Sizov, Stasenko, Jevsejenkov (C), Kudako, D. Ježov, Chochlov – V. Polák, Kagarlickij, P. Černov – Truňov, Trubačjov, Vovčenko – Orlov, Avcin, Magogin – A. Vorobjov, Karlin, Mons – Monachov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Severstal Czerepowiec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Masuhr, Sizov, Stasenko, Jevsejenkov (C), Kudako, D. Ježov, Chochlov – V. Polák, Kagarlickij, P. Černov – Truňov, Trubačjov, Vovčenko – Orlov, Avcin, Magogin – A. Vorobjov, Karlin, Mons – Monachov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Akuzovskij, Komarov – Michel, Sazonov
Widownia: