Dafi Społem – Jastrzębski 2:3 (koniec) | Resovia – Trefl 3:1 (koniec)
Piątek 21.10.2016, 18:00 • Hala Legionów, Kielce • PlusLiga • 4. kolejka

0:0
    Dziękuje za dzisiejsze emocje i zapraszam na kolejne relacje na portalu lajfy com (20:31:12)

0:0
    Gospodarze po udanych dwóch partiach stracili pewność siebie i dopiero w piątym secie przypominali siebie z początku meczu. To jednak nie wystarczyło, aby ograć dzisiaj jastrzębian. Kielczanom należą się jednak brawa za walkę do końca, obronili dwie piłki meczowe i mogą opuszczać halę z podniesionymi głowami. MVP meczu został wybrany Lucas Kampa.

0:0
    Jastrzębski Węgiel pokonuje Effectora Kielce po bardzo emocjonującym i zaciętym tie-breaku. Wiceliderzy PlusLigi dopiero w trzecim secie postanowili pokazać bardzo dobrą grę, lepiej rozgrywać zaczął Kampa, który też bardzo dobrze spisywał się w polu serwisowym, świetnie w ataku radzili sobie środkowi, technicznymi atakami popisywał się Scott Touzinsky, a w ataku i na zagrywce brylował Salvador Hidalgo Oliva.

13:15

13:15
    Kielczanie sprawdzają, ale sędzia nie zmienia decyzji 3:2 wygrywa Jastrzębski Węgiel!