UKS PCM – KPR G.K. 19:25 (koniec) | EKS Start – Arka 26:34 (koniec) | AZS Łączpol – Młyny Stoisław 28:21 (koniec)
Piotrcovia – KPR J.G. 26:28 (koniec)
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
28:21 (14:15)
Młyny Stoisław Koszalin
Niedziela 23.10.2016, 17:00PGNiG Superliga kobiet • 7. kolejka

Po zmianie stron zobaczyliśmy zupełnie inaczej grającą drużynę gospodyń. Zawodniczki Łączpolu szybko wyszły na prowadzenie i z minuty na minutę powiększały przewagę nad rywalkami. Drużyna przyjezdna przez niespełna kwadrans gry nie potrafiła zdobyć bramki. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 28:21.
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY COM! (18:30:16)

Koniec meczu. (28:21)