Niedziela 23.10.2016, 14:50 • RCSW Podpromie, Rzeszów • Tauron Liga • 2. runda

Atakiem z lewego skrzydła po prostej spotkanie kończy Julia Twardowska.

22:24
    Z zagrywką Anny Kaczmar nie poradziły sobie rywalki. Robi się coraz ciekawiej!

18:24
    Kiwka z drugiej piłki Pavli Vincourovej. Będziemy oglądać piłki meczowe dla Budowlanych.

10:12
    Lucyna Borek nie poradziła sobie z zagrywką Heike Beier.

9:9
    Nieudany atak Ewy Śliwińskiej. Druga przerwa dla Jacka Skroka.

9:6
    Odrabiają Budowlane. Po obiegu punktuje Gabriela Polańska. Przerwa dla Jacka Skroka.

9:5
    Z serwisem Kai Grobelnej nie poradziła sobie Kremena Kamenova.

9:3
    Heike Beier ze skrzydła posyła piłkę w aut. Druga przerwa dla Błażeja Kryształowicza.

4:1
    Punktuje Ewa Śliwińska. Przerwa dla Błażeja Kryształowicz.

21:25
    Wystawa jedną ręką do Sylwii Pycii, która kończy atak ze środka. 2:1 prowadzą Budowlani.

19:24
    Martyna Grajber obija blok rzeszowianek. Piłki setowe dla Budowlanych.

15:19
    Asem serwisowym popisała się Kaja Grobelna!

14:17
    Heike Beier obija blok rzeszowianek. Trzy oczka przewagi Budowlanych. Przerwa dla Jacka Skroka.

14:16
    Lucyna Borek nieudanie przyjmuje zagrywkę Sylwii Pycii.

14:13
    Po obiegu skutecznie atakuje Magdalena Hawryła. Developres na prowadzeniu.

13:13
    Klaudia Kaczorowska! As serwisowy tej zawodniczki.

10:10
    Jeszcze jeden blok. Zastopowana została Martyna Grajber. Przerwa dla Bartłomieja Kryształowicza.

6:9
    Tym razem zatrzymana została Adela Helić. Przerwa dla Jacka Skroka.

6:6
    Punktowy serwis Katarzyny Mróz.

4:5
    Z zagrywką Gabrieli Polańskiej nie poradziły sobie gospodynie.

26:24
    Za darmo oddają łodzianki. Kontrę kończy Adela Helić. Łodzianki protestują, że to był aut, ale na nic się zdały uwagi w kierunku sędziego.

24:23
    Katarzyna Żabińska kończy atak ze środka. Piłka setowa dla Developresu!

22:22
    Z zagrywką Sylwii Pycii nie poradziła sobie Ewa Śliwińska. Klaudia Kaczorowska zmienia Śliwińską.

21:20
    Kolejna kontra przyjezdnych! Kaja Grobelna mija podwójny blok rywalek. Przerwa dla Jacka Skroka.

18:16
    Z zagrywką Julii Twardowskiej nie radzą sobie gospodynie. Przerwa dla Jacka Skroka.

17:12
    Z lewego skrzydła po prostej nie trafia w boisko Heike Beier! Przerwa dla Błażej Kryształowicza.