Pittsburgh – Florida | 3:2 (koniec) | | | New Jersey – Arizona | 5:3 (koniec) | | | Boston – Minnesota | 0:5 (koniec) |
Detroit – Carolina | 4:2 (koniec) | | | Philadelphia – Buffalo | 4:3 (2:0 po rz. karnych) | | | Toronto – Tampa | 3:7 (koniec) |
St. Louis – Calgary | 1:4 (koniec) | | | Dallas – Winnipeg | 3:2 (koniec) | | | Vancouver – Ottawa | 0:3 (koniec) |
San Jose – Anaheim | 2:1 (po dogrywce) | | | Los Angeles – Columbus | 3:2 (po dogrywce) |
Magnitogorsk – Nowokuźnieck | 3:2 (koniec) | | | Czelabińsk – Novosibirsk | 3:2 (koniec) | | | Saławat – Omsk | 2:3 (koniec) |
Dyn. Moskwa – Din. Ryga | 2:1 (2:1 po rz. karnych) | | | Podolsk – Helsinki | 1:2 (koniec) | | | Soczi – Niżny Nowogród | 1:2 (koniec) |
finał
Metallurg Magnitogorsk
3:2
(1:0, 2:1, 0:1)
Metallurg Nowokuźnieck
50:55
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Viktor Antipin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
49:21
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Vladislav Arbuzov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
47:06
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Oskar Osala – 2 min., zahaczanie).
|
|
44:49
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Ivan Jemec – 2 min., przeszkadzanie w interwencji bramkarza).
|
|
32:32
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Birjukov – 2 min., trzymanie).
|
|
31:14
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Denis Kazionov – 2 min., uderzanie).
|
|
14:46
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Kirill Semjonov – 2 min., uderzanie).
|
|
01:04
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Ivan Jemec – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
Składy i statystyki:
1. Antipin (Zaripov), 25. Mozjakin, 40. Jan Kovář (De. Kazionov) – 23. Solovjov (Komaristyj), 57. Jemec (Razumov, A. Michejev)
Sędziowie: Rogačjov, Sergejev – Gorděnko, Tomilev
Widownia: 6940
Spudłowany karny!:
Metallurg Magnitogorsk:
Samsonov – Antipin, J. Birjukov, Bereglazov, Lee, S. Těreščenko, Chabarov, Dronov – Zaripov, Jan Kovář, Mozjakin (C) – A. Sjomin, Filippi, Osala – Kosov, Kaletnik, Timkin – De. Kazionov, Dm. Kazionov, Platonov – Švyrjov.
Zmiany:
Trener:
Metallurg Nowokuźnieck: M. Birjukov – Ljamkin, Pervyšin, Kuklev, Fatkullin, Michajlov, Arbuzov, Viksna, Skutar – Komaristyj, Zemčenko, Solovjov – K. Semjonov, Vicharev, Taratuchin – Razumov, A. Michejev, Jemec – R. Berdnikov, Poliščuk (C), Lebeděv.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Metallurg Nowokuźnieck: M. Birjukov – Ljamkin, Pervyšin, Kuklev, Fatkullin, Michajlov, Arbuzov, Viksna, Skutar – Komaristyj, Zemčenko, Solovjov – K. Semjonov, Vicharev, Taratuchin – Razumov, A. Michejev, Jemec – R. Berdnikov, Poliščuk (C), Lebeděv.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Rogačjov, Sergejev – Gorděnko, Tomilev
Widownia: 6940